مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان پف زیر چشم در طب سنتی چیست

درمان پف زیر چشم در طب سنتی

درمان پف زیر چشم در طب سنتی چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید بدن به خوبی میتواند در رابطه با وضعیت سلامتی خود بازتابی را به شما نشان دهد. در واقع شما با دیدن بسیاری از علائم در بدنتان میتوانید تشخیص دهید با چه مشکلاتی روبرو هستید. اگر زمانی متوجه تغییراتی در خود شدید سعی کنید به آسانی از کنار آنان عبور نکنید یکی از این تغییرات، تغییراتی است که در چشم رخ می دهد. از جمله این تغییرات میتوان به تیرگی و پف زیر چشم اشاره کرد که به سرعت باید برطرف شوند تا کار را به جراحی نکشانند.

در واقع این تغییرات، زیبایی را از چشم های شما میگیرد در نتیجه باعث می شوند اعتماد به نفس شما کاهش پیدا کنند. درمان های زیادی برای مشکلات مربوط به چشم ها وجود دارد اما با توجه به اینکه شما تمایل دارید از روش سنتی و یا پزشکی برای درمان استفاده کنید طریقه انجام آن نیز متفاوت می باشد. اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا درمان پف زیر چشم در طب سنتی امکان پذیر است؟ زیرا بسیاری از افراد ترجیحشان بر این است که تا حد امکان از روش های پزشکی استفاده نکنند. از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با درمان پف زیر چشم در طب سنتی توضیحاتی ارائه دهیم.

پف زیر چشم در طب سنتی

پف زیر چشم در طب سنتی

برای اینکه در رابطه با درمان پف زیر چشم در طب سنتی اطلاعاتی بدست آورید باید به شما بگوییم که راه های زیادی وجود دارد از جمله اینکه شما میتوانید یک قطعه خیار را در ناحیه و محل پف قرار دهید همچنین قرار دادن پشت قاشق یخ زده در محل مورد نظر می تواند مقداری به روند درمان کمک کند اما باید بدانید که این روش ها تنها به طریق موقت کارساز خواهند بود زیرا سرما نیز اثر موقتی دارد.

درمان پف زیر چشم با چای سبز

برخی پزشکان با تحقیقات گسترده ای که در این زمینه انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که کیسه چای سبز میتواند در برطرف کردن پف زیر چشم در طب سنتی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد زیرا چای سبز حاوی نوعی مواد شیمیایی ضد التهابی است که از افزایش مایع زیر چشم جلوگیری می کند. نوعی دیگر از درمان برای پف زیر چشم در طب سنتی وجود دارد که از آن با عنوان تزریق مواد چگال افزا یاد می کنند که نوعی بوتاکس می باشد و درست در ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند