مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان چاقی های موضعی

درمان چاقی های موضعی

درمان چاقی های موضعی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

درمان چاقی های موضعی

این روزها روش‌ها و عمل های جراحی مختلف و متعددی جهت درمان چاقی موضعی در عرصه پزشکی قابل ارائه می باشد. لذا انتخاب بهترین روش جهت رفع نواحی که دچار چاقی های موضعی شده است ، نیاز به انجام تحقیقات در سطح گسترده و شناسایی روش های مناسب خواهد داشت.

به‌طور کلی میتوان گفت این روش‌ها به دو دسته کلی روش‌های درمان غیرتهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی و روش‌های درمان تهاجمی مبتنی بر عمل جراحی جهت ایجاد تناسب اندام و رفع مشکل چاقی موضعی طبقه‌بندی می‌شوند که هر دسته بندی شامل روش های متعددی خواهد بود.

چاقی های موضعی یا همان تجمع موضعی چربی در نواحی مختلف بدن، اغلب در خانمها به اصطلاح چاقی گلابی شکل نامیده میشود. در کشور ما به دلیل خصوصیات نژادی و ژنتیکی، این شکل چاقی موضعی بسیار  دیده میشود و تعداد زیادی از بانوان ایرانی از شکل ظاهری بدن خود رضایت نداشته و در مواردی همچون انتخاب لباس با مشکلاتی رو به رو می باشند.

چاقی های موضعی

 

جراحی های لاغری و تناسب اندام

متاسفانه به علت عدم وجود مشاوره مناسب و ارائه راهکار های متناسب، این افراد بی درنگ به فکر استفاده از عمل های جراحی جهت درمان این مشکل می افتند. با توجه به آناتومی بدن انسان در پروسه عمل کاهش وزن؛ اولین نقاطی که لاغر می شوند ، ابتدا صورت و سینه ها هستند و آخرین اندام هایی که در صورت ادامه ی کاهش وزن تغییر خواهند کرد باسن٬ پهلوها و ران ها می باشند.

در نتیجه ی این امر نواحی متناسب یعنی صورت و سینه ها لاغر تر شده اما نواحی نامتناسب یعنی باسن پهلوها و ران ها در صورت عدم ادامه رویه درمانی همچنان بزرگ می مانند. لذا علاوه بر اینکه  رفع چاقی موضعی در بیمار درمان و بهبودی حاصل نمیگردد بلکه این روند مسبب بیشتر به چشم آمدن تزاد در بدن خواهد شد.

لاغری و افتی که در ناحیه ی صورت وسینه ها اتفاق افتاده در بسیاری از موارد حتی با افزایش دوباره ی وزن به حالت اولیه و مطلوب برگشت پیدا نمی کند و بیمار باید تحت اعمالی چون تزریق چربی قرار گیرد لذا دریافت مشاوره مناسب و تخصصی در درمان کامل و بدون بازگشت این مورد نقش بسزایی خواهد داشت.

شما میتوانید هم اینک با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی جهت آشنایی با روش های نوین  و قابل ارائه توسط متخصصین کلینیک زیبایی فوق تخصصی نگین ایران نوین و همچنین دریافت مشاوره به صورت کامل اقدام فرمایید.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم