مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین و سریعترین دستگاه برای لیزر موهای تمام بدن

بهترین و سریعترین دستگاه برای لیزر موهای تمام بدن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

لیزر موهای زائد در طی سالیان گذشته به یکی از مهم ترین دستاوردهای جامعه بشری در صنعت زیبایی محسوب می شود. زیرا افراد به راحتی می توانند با استفاده از دستگاه های متفاوت و متخلف که کارآیی بسیار متفاوتی دارند از شر موهای زائد خود خلاص شوند بدون اینکه آسیبی به پوستشان وارد شود. در واقع لیزر را نجات دهنده پوست ها می دانند. همانطور که گفته شد در طی سالیان گذشته دستگاه های لیزر متفاوتی به دنیا معرفی شد که هر کدام کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند، اگر بخواهیم به چند مورد از مهم ترین آنها اشاره کنیم می توان دستگاه دایود، الکساندرایت و… را نام برد که در این زمینه پیشتاز بوده اند. اما از نظر پزشکان بهترین و سریعترین دستگاه برای لیزر موهای تمام بدن کدام است؟ تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که برای لیزر موهای زائد بدن خود باید از کدام دستگاه لیزر استفاده کنید؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید.

لیزر موهای تمام بدن

لیزر موهای تمام بدن

همان‌طور که می‌دانید لیزر موهای زائد امروزه به یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌های دائمی از بین بردن موهای زائد تبدیل شده است که می‌توان با آن از شر موهای زائد نواحی مختلف صورت و بدن خلاص شد. لیزر با استفاده از اشعه منتشر کرده از خود به راحتی و بدون حتی کوچکترین آسیبی به پوست از سطح پوست عبور کرده و خود را به فولیکول های مو رسانده و باعث سوزاندن پیاز مو می شود و در نتیجه پس از طی کردن جلسات لیزر درمانی که با توجه به اینکه کدام ناحیه از بدنتان را مورد لیزر قرار می دهید متفاوت می باشد منجر به حذف دائمی موهای زائد بدن می شود. البته نکات زیادی برای حذف موهای زائد با لیزر وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها این است که لیزر بر روی همه ی پوست و مو ها نتیجه یکسانی نداشته و هر فردی نتیجه متفاوتی را دریافت می کند.

بهترین و سریعترین دستگاه برای لیزر موهای تمام بدن

اما برای اینکه بتوانید بهترین و سریعترین دستگاه برای لیزر موهای تمام بدن را شناسایی کنید تنها کافیست تحقیقاتی کامل و جامع انجام دهید. در طی چندین سال گذشته دو لیزر دایود و الکساندرایت پرچمداران دستگاه های لیزر می باشند این دو لیزر به دلیل طول موج بسیار بالای خود و همچنین سرعت بالای حذف موها در هر جلسه درمانی و علاوه بر آن نتیجه بخش بودن جلسات درمانی بر روی ۹۵ درصد از افراد مراجعه کننده به عنوان بهترین و سریعترین دستگاه برای لیزر موهای تمام بدن شناخته شده اند و توانسته اند طرفداران بسیاری پیدا کنند.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم