مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دوام پروتز مو چقدر است؟

عمر ترمیم مو

دوام پروتز مو چقدر است؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اگر شما هم جزء افرادی باشید که دچار ریزش مو و کم پشتی آن شده اند قطعا نام پروتز مو را بارها شنیده اید. استفاده از پروتز مو برای از بین بردن کچلی و طاسی یکی از روش هایی است که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن چهره ی زیبایی را به فرد ببخشید. بسیاری از افراد تصور می کنند می توانند بدون این که به درمان ریزش موهایشان ادامه دهند به بهترین شکل ممکن به زندگیشان ادامه دهند به همین دلیل تا جایی که می توانند آسیب های روحی ریزش مو را تحمل می کنند و حتی در مراسم خاص نیز بدون اعتماد به نفس حضور پیدا می کنند بدون این که فکری برای افزایش زیبایی خود کرده باشند. اما اگر تصمیم داشته باشید ظاهر جدیدی را برای خود ایجاد کنید روشی مانند ترمیم مو و استفاده از پروتز می تواند در سریعترین زمان ممکن شما را به نتیجه برساند. دوام پروتز مو بسیار بالاس و می توان در شرایط مختلف از آن بهره برد.

دوام پروتز مو

پروتز مو چیست؟

استفاده از پروتز مو یکی از روش هایی است که برای از بین بردن کچلی و طاسی از آن استفاده می شود و در اکثر موارد می تواند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل افراد زیادی از آن بهره می گیرند. دوام پروتز مو و سرعت بالایی که این روش دارد باعث می شود تا افرادی که برای رفع کچلی عجله دارند از این روش استفاده کنند. جالب است بدانید پروتز مو در روی پوست سر قرار می گیرد و هیچ آسیبی را به پوست نمی رساند به همین دلیل هیچ عارضه ای را به دنبال نخواهد داشت و همه ی افراد با هر شرایطی می توانند از آن استفاده کنند.

 

دوام پروتز مو به چه عواملی بستگی دارد؟

بهتر است بدانید دوام پروتز مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که می تواند مدت زمان استفاده از آن را افزایش یا کاهش دهد. نوع پروتز مو مهمترین مسئله ای است که میتواند در دوام آن تاثیر داشته باشد به همین دلیل برای اینکه دوام پروتز مو افزایش پیدا کند باید در هنگام انتخاب آن دقت شود. مثلا پروتز های تمام سلیکونی جز پروتزهایی هستند که دوام بسیار کمی دارند و نمی توان مدت زمان زیادی از آن استفاده کرد ضمن اینکه رطوبت کمی را از خود عبور می دهند و افرادی که تعریق بیش از حد دارند نمی توانند از آن بهره بگیرند.

در صورتی که به صورت صحیح از پروتز ها مراقبت شود و علاوه بر این از نوع مناسبی استفاده شود می توان این انتظار را داشت که بدون مشکل تا چند سال بر روی سر باقی بمانند البته برای ترمیم آن و مشکلاتی که به وجود می آید می توان به کلینیک هایی که ترمیم را انجام می دهند مراجعه کنید.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند