مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دوام کاشت مو چقدر می باشد

دوام کاشت مو چقدر می باشد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

افرادی که دچار ریزش مو می شوند به دلیل این که مشکل زیبایی خود را حل کنند بر روی روش درمان موهای خود حساسیت زیادی دارند و برای انتخاب بهترین روش تمام تلاش خود را به کار می گیرند. این افراد برای انتخاب بهترین روش درمانی سوالات زیادی را مطرح کرده تا با بتوانند روشی را که هماهنگی بیشتری با سبک زندگیشان دارد را انتخاب کنند و با توجه به اهدافی که دارند بهترین روش را به کار گیرند.یکی از سوالات متداولی که مطرح می شود این است که روش های مختلف چقدر درمان دوام دارند و تا چه مدتی می توان با استفاده از آن ها کچلی و کم پشتی مو ها را فراموش کرد؟ بهتر است بدانید برای درمان کچلی روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام تاثیراتی با مدت زمان معین دارند اما از میان آن ها دوام کاشت مو قطعا از همه ی روش ها بیشتر خواهد بود و میتواند تا مدت ها فرد را از کچلی و طاسی نجات دهد.

دوام کاشت مو

دوام کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

دوام کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و در صورتی که هر کدام از آن ها برای بیمار مشکلی ایجاد کند دوام کاشت به حداقل ممکن خواهد رسید. مهمترین عاملی که در دوام کاشت مو تاثیر دارد متخصصی است که این کار را انجام می دهد. در صورتی که کار کاشت مو به بهترین شکل ممکن انجام شود و متخصصان با تجربه این کار را انجام دهند می توان شاهد این بود که موهای کاشته شده برای مدت زمان زیادی روی سر باقی بماند اما در مواردی که اختلالی در روند کاشت مو به وجود آید قطعا امکان ریزش مو افزایش پیدا می کند.

 

دوام کاشت مو چقدر است؟

به طور کلی عمر و دوام کاشت مو در صورتی که مشکلی به وجود نیاید دائمی خواهد بود و فرد می تواند این انتظار را داشته باشد که اثرات کاشت مو تا آخر عمر برایش باقی بماند. به همین علت نمی توان برای کاشت مو عمر محدودی را عنوان کرد البته برای این که اثرات آن به حداکثر ممکن برسد فرد باید مراقبت های لازم را به کار گیرد و از چند روز قبل از عمل تا بعد از آن مراقبت های لازم را به کار گیرد تا همه چیز به خوبی پیش رود.

 

دوام کاشت مو چگونه افزایش میابد؟

برای افزایش دوام کاشت مو باید تا جای ممکن مراقبت های لازم را به کار گیرید و به صورت کلی سبک زندگیتان را تغییر دهید تا از سلامتی بیشتری برخوردار شوید. در وهله ی اول باید سعی کنید تا از غذاهایی مفید در برنامه غذاییتان استفاده کنید و از مصرف غذاهای چرب و فست فودها بپرهیزید همچنین مصرف سیگار و دخانیات را کنار بگذارید و تا جای ممکن سالم زندگی کنید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم