مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

راهنمایی های لازم در خصوص جراحی های زیبایی

راهنمایی های لازم در خصوص جراحی های زیبایی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

آیا شما به فکر انجام یک جراحی زیبایی هستید؟ چه این روش زیبایی بصورت جراحی انجام شود و چه بصورت غیر جراحی شما باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید.
تمام روش های زیبایی خطراتی دارند. میزان خطر در جراحی های زیبایی بیشتر از روش های دیگر است. انتخاب یک جراح یا متخصصِ خوب بسیار مهم است؛ همچنین باید بیمه مناسبی داشته باشید.


حتماً قبل از انجام جراحی های زیبایی با پزشک خود در مورد هزینه ها مشورت کنید. هزینه های مربوط به مراقبتهای بعد از جراحی هم در نظر بگیرید.
پس از تصمیم قطعی برای انجام جراحی زیبایی طبق توصیه های پزشک و بیمارستان عمل کنید.
طی سالهای اخیر، روش های زیبایی که به صورت جراحی و غیر جراحی انجام میشوند در بین مردان و زنان افزایش چشمگیری داشته است.
بررسی صورت گرفته در سال ۲۰۱۳ این موضوع را یک نگرانی جدی برای صنعت زیبایی میداند. این بررسی قوانین سخت تری را برای جراحی های زیبایی پیشنهاد میکند و توصیه هایی برای اطمینان از حفظ سلامتی بیمار ارائه مینماید. همچنین، بر اهمیت ارائه اطلاعات دقیق به بیمار نیز تاکید دارد. این راهنمایی ها و اطلاعات برای تصمیم گیری درست به بیمار کمک میکنند تا روش مناسب را انتخاب نماید.
دولت نیز از این توصیه ها استقبال کرد و بسیاری از آنها را پذیرفت. وزارت بهداشت هم با سازمانها برای اجرای این توصیه ها همکاری دارد. جراحان زیبایی در سراسر انگلستان راهنمایی های صادر شده توسط  GMC را برای حفظ سلامت بیمار بکار میبرند. کالج جراحان استانداردهایی را تمام جراحان زیبایی ارائه کرده است، همچنین سیستم جدیدی ارائه خواهد کرد تا جراح زیبایی خود را به درستی انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم