مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

راههای درمان ریزش ابرو و مژه

درمان ریزش ابرو و مژه

راههای درمان ریزش ابرو و مژه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

تقریبا می توان گفت که همه ی خانم ها از داشتن مژه هایی بلند لذت می برند و تمایل دارند که مژه هایی بلند داشته باشند زیرا مژه های بلند زیبایی چشم را دو برابر کرده و آنها را از استفاده از لوازم آرایش بی نیاز می کند. اما گاهي نه تنها مژه‌هاي بلند به راحتي به دست نمي‌آيند بلكه اتفاقي برعكس هم مي‌افتد؛ يعني مژه‌ها ريزش پيدا مي‌كنند و روزبه‌روز تعدادشان كمتر مي‌شود، این اتفاق امکان دارد برای ابروها نیز رخ دهد و آنها همچون مژه ها دچار ریزش شوند. اين اتفاق ناخوشايند چندان نادر نيست و بسياري از خانم‌ها و حتي آقايان گرفتار ریزش مژه مي‌شوند. اما همچون تمامی مشکلاتی که در دنیا وجود دارد درمان ریزش ابرو و مژه نیز پیدا شده است. از همین رو در این مقاله به معرفی راه های درمان ریزش ابرو و مژه می پردازیم تا ما همراه باشید.

درمان ریزش ابرو و مژه

درمان ریزش ابرو و مژه

ریزش مژه و ابرو به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. یکی از دلایل رایج آن آرایش بسیار زیاد می باشد. در این قسمت به برخی از راه های درمان ریزش ابرو و مژه اشاره خواهیم کرد به عنوان مثال:

روغن نارگیل
همانطور که می دانید روغن نارگیل خواص بسیار زیادی دارد که یکی از آنها درمان ریزش ابرو و مژه می باشد. شما  با استفاده از روغن نارگیل برای ابرو می توانید موهای ابرو را ضخیم تر، کامل تر و بلند تر کنید.

روغن نارگیل با خواص زیاد، یکی از بهترین روغن هایی است که برای این منظور استفاده می شود. باید در جریان باشید که بجز استفاده از روغن های طبیعی نظیر نارگیل، محصولات دیگری نیز وجود دارد که می تواند گزینه مناسبی برای افزایش رشد ابرو و مژه باشد این محصولات شامل داروهای درمان های رشد مو، سرم های افزایش دهنده و حتی مداد های مخصوصی که سبب تحریک موی ابرو می باشد.

برای اینکه بتوانید پس از استفاده از روغن نارگیل به نتیجه دلخواه برسید باید روغن نارگیل را روی خط موهای ابرو ی خود بمالید و ماساژ را شروع کنید تا به موهای شما نفوذ کند. همچنین وقتی روغن نارگیل را برای افزایش رشد مژه ها به کار می برید باید دست خود را به روغن آغشته کرده و وقتی که چشمانتان بسته است به مژه ها بمالید. این کار سبب تحریک و قدرت فولیکول ها شده و باعث نتیجه گیری بهتر می شود.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند