مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

راه های افزایش تراکم مو

راه های افزایش تراکم موی سر

راه های افزایش تراکم مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای اینکه زیبا بمانید باید عوامل مختلفی را مورد توجه قرار دهید. یکی از این عوامل زیبایی موهاست که ممکن است در طی زمان دچار مشکلات مختلفی شود. برخی از افراد در طول زندگی نازکی مو و مو خوره را تجربه می کنند که در اکثر موارد به راحتی درمان می شود اما برخی نیز ممکن است دچار مشکلات بزرگتری مانند کاهش تراکم مو و ریزش مو شوند. این مشکلات معمولا باعث می شود تا افراد مشکلات روحی مختلفی را تجربه کنند به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن به درمان آن پرداخت. برای افزایش تراکم مو روش های مختلفی وجود دارد که می توان ازآن بهره گرفت.

از میان این روش ها برخی به سرعت نتیجه می دهند و اثرات دائمی دارند در مقابل برخی از روش ها نیز دارای اثرات موقتی هستند و به سرعت از بین می روند که با توجه به هدفی که دارید می توانید بهترین روش را انتخاب کنید.

افزایش تراکم مو

افزایش تراکم مو با کاشت مو

افزایش تراکم مو با روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از این روش ها کاشت مو است. این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی ارثی شده اند چون در سایر موارد روش های دیگر و درمان های دارویی هم می تواند اثر بخش باشد. در کاشت مو از موهای سایر قسمت های بدن برای افزایش تراکم و حجم موها استفاده می شود. موهایی که در این روش کاشته می شوند ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت و مانند سایر موهای بدن رشد می کنند.

 

افزایش تراکم مو با prp

تزریق  prp نیز یکی از روش هایی است که میتواند در بسیاری از افراد موثر واقع شود کافی است که یک بار آن را امتحان کنید. تزریق prp علاوه بر این که بدون عارضه است می تواند فواید بسیاری را برای فرد داشته باشد. پی ار پی علاوه بر تاثیرات مثبتی که برای سلامت موها دارد باعث می شود تا پوست جوان تر شود و بسیاری از چین و چروک ها از بین ببرند علاوه بر این برای بسیاری از مشکلات زیبایی از prp استفاده می شود.

 

افزایش تراکم مو با لیزر

لیزر نیز در افزایش تراکم مو می تواند تاثیر قابل توجهی را داشته باشد. در این روش اشعه ی لیزر با طول موج خاص به موهای فرد تابیده می شود و از این طریق به فولیکول ها برخورد می کند. به دلیل شدت کمی که این اشعه ها دارند فولیکول ها تحریک می شوند و وادار می شوند به تولید موی بیشتری بپردازند. استفاده از لیزر می تواند در کلینیک های زیبایی انجام شود علاوه بر این می توانید از کلاه های لیزری که کارایی آن کاملا به اثبات رسیده است در منزل بهره بگیرید.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند