مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

راه های درمان ریزش مو شدید

راه های درمان ریزش مو شدید

راه های درمان ریزش مو شدید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بسیاری از افراد از زمان تولد زیبا هستند و مشکل خاصی را از لحاظ زیبایی ندارند اما در طی زمان مشکلاتی برایشان به وجود می آید که باعث کاهش زیبایی شان می شود. از مهمترین مشکلاتی که ممکن است در طول زندگی برای زیبایی انسان به وجود آید می توان به ریزش مو اشاره کرد. ریزش مو باعث می شود تا زیبایی فرد در مدت زمان کمی از بین برود و علاوه بر این فرد مشکلات روحی شدید را تجربه کند. فردی که دچار ریزش مو می شود معمولا اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و نمی تواند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کند به همین دلیل باید قبل از هر چیز به درمان ریزش مو شدید پرداخت تا از اثرات احتمالی آن جلوگیری شود.

برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن ها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

درمان ریزش مو شدید

بهترین روش برای درمان ریزش مو شدید

برای درمان ریزش مو شدید روش های مختلفی وجود دارد که همه ی افراد نمی توانند از آن ها استفاده کنند برای همین بهتر است قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا با بررسی شرایطی که دارید بتوانند بهترین روش ممکن را انتخاب کنند.ریزش مو در مواردی به علت تغییرات هورمونی و کمبود ویتامین ها به وجود می آید که در این موارد می توان به راحتی با استفاده از داروها به درمان ریزش موی شدید پرداخت. اما در مواردی که فرد دچار ریزش موی ارثی شده است قطعا این روش کارساز نخواهد بود و باید با استفاده از روش هایی مانند کاشت مو به درمان ریزش موها پرداخت.

 

درمان ریزش مو شدید با کاشت مو

همانطور که گفتیم در مواقعی که ریزش مو شدید به علت مشکلات ژنتیکی به وجود آمده قطعا هیچ روشی به اندازه ی کاشت مو نمی تواند تاثیر گذار باشد. در این روش ابتدا فولیکول های قسمت های مختلف بدن استخراج می شود و سپس در نواحی که پزشک مشخص کرده موها کاشته خواهد شد. درمان ریزش مو شدید با کاشت مو می تواند جزء یکی از بهترین روش ها باشد چون موهایی که با استفاده از این روش به وجود می آیند از ظاهری کاملا طبیعی برخوردار هستند و علاوه بر این به صورت طبیعی رشد می کنند.

 

درمان ریزش مو شدید با prp

Prp  هم در مواردی می تواند برای درمان ریزش مو شدید مورد استفاده قرار گیرد و نتایج قابل قبولی را هم به دنبال داشته باشد. با استفاده از این روش می توان به راحتی و بدون هیچ گونه مشکل به تقویت موها پرداخت و از ریزش مو جلوگیری نمود. علاوه بر این با استفاده از prp می توان نازکی موها را هم درمان کرد و ضخامت آن را افزایش داد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند