مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

راه های زیباتر شدن مو چیست

راه های زیباتر شدن مو چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

چنانچه فولیکول های مو به روش صحیح تقویت و مورد تغذیه قرار گیرند ، ریشه موها به شکل موثری مستحکم و قوی می گردد، لذا موهایی درخشان و زیبا حاصل خواهد شد ، در همین راستا در این مقاله ، راه های زیباتر شدن مو برای متقاضیان تقویت مو ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

زیباتر شدن مو

تغذیه ی موها از مورد نیاز و مقوی سبب افزایش رشد و تراکم موها می گردد ، برای این منظور باید تغذیه ی فرد مورد توجه قرار گیرد ، مصرف ویتامین ها و پروتئین و آب باید افزایش یابد ، با این کار جریان خونرسانی به پوست سر و رساندن مواد مغذی به موها افزایش خواهد یافت .

لیزر تراپی ( استفاده از اشعه ی لیزر و تابیدن آن به پوست سر ) ، مزوتراپی ( تزریق مواد مغذی و فاکتورهای رشد مو به پوست سر )  ، تزریق prp ( تزریق پلاکت های تغلیظ یافته و ترمیم کننده ی مو )  و ماساژ درمانی ( ماساژ سر و گردن به روغن ها و روش های استاندارد ) نیز از جمله درمان های موثر جهت زیباتر شدن موها می گردد ، زیرا در اثر این اعمال ، ضمن افزایش جریان خونرسانی به پوست سر، مواد مغذی و مورد نیاز رشد موها در کوتاترین زمان ممکن ، به طور مستقیم به موها خواهد رسید.

زیباتر شدن مو

مشاهده ی نتایج زیباتر شدن موها

از آنجا که رشد موها روندی کند و زمانبر می باشد، لذا مشاهده ی نتایج زیباتر شدن موها به زمان زیادی نیاز دارد و لازم است که فرد به طور پیوسته مواد مغذی مورد نیاز مو را مصرف نماید و پس از اتمام جلسات درمانی نیز به صورت سالانه،  از یک الی دو جلسه از درمان های کلینیکی تقویت موها ( لیزرتراپی ، تزریق prp و … ) استفاده نماید .

واکنش بدن به درمان های تقویت کننده ی موها در زمان نمایان شدن نتایج حاصله موثر خواهد بود .

تاثیر تقویت مو در زیباتر شدن مو

هنگامی که موها به صورت اساسی مورد تقویت و تغذیه قرار می گیرند ، درخشندگی، تسریع رشد، افزایش استحکام، پرپشتی و افزایش تراکم موها حاصل خواهد شد و در صورت مواجه شدن مو ها با عوامل مخرب محیطی و دیگر آسیب های احتمالی، از خود مقاومت نشان داده و کمتر مورد تنش و صدمه واقع خواهند شد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند