مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

رسیدن به تناسب اندام با بادی جت غیر ممکن نیست

راههای رسیدن به تناسب اندام

رسیدن به تناسب اندام با بادی جت غیر ممکن نیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای رسیدن به تناسب اندام در وحله ی اول فرد باید تصمیم خود را گرفته باشد و سعی کند تا تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف خود به کار گیرد. معمولا در این صورت میتوان با استفاده از ورزش و افزایش تحرک وزن را تا حد زیادی کاهش داد و به تناسب اندام رسید اما در مواردی به علت تجمع بیش از حد چربی ها در اندام های بدن لاغری و تناسب اندام کار راحتی نخواهد بود و ممکن است فرد زمان زیادی را به ورزش بپردازد اما به هدف خود دست پیدا نکند. در این موارد بهتر است از روش های بهتری مانند پیکرتراشی استفاده کرد که میتواند نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد و در کمترین زمان ممکن چربی های بدن را حذف کند. استفاده از این روش ها به دلیل نتیجه بخشی فوق العاده ای که دارند در اکثر موارد توصیه می شوند به همین دلیل نباید آن را نادیده بگیرید. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی بادی جت بپردازیم.

رسیدن به تناسب اندام

بهترین روش رسیدن به تناسب اندام

برای رسیدن به تناسب اندام روش های مختلفی وجود دارد و نمی توان برای تمام بیماران بهترین روش رسیدن به تناسب اندام را معرفی کرد. برای انتخاب بهترین روش باید شرایط بیمار به صورت دقیق توسط متخصصان با تجربه بررسی گردد و از میان روش های گوناگونی که وجود دارد روشی پیش بینی شود. مثلا در صورتی که بیمار وزن بالایی را نداشته باشد و فقط قصد داشته باشد چربی های قسمت های خاصی از بدن مانند شکم را آب کند روش های پیکر تراشی توصیه می شود.

 

بادی جت برای رسیدن به تناسب اندام

بادی جت یکی از روش های تاثیر گذار رسیدن به تناسب اندام است که عوارض کمی را به دنبال دارد و می تواند در بسیاری از موارد تاثیرگذار باشد به همین دلیل می تواند به عنوان بهترین روشها برای رسیدن به تناسب اندام معرفی شود. در روش بادی جت به علت غیر تهاجمی بودن این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود. در این عمل چربی ها با استفاده از فشار آب خرد می شوند و قابلیت این را پیدا می کنند که به راحتی از بدن تخلیه شوند. بادی جت دستگاهی است که از تکنولوژی جدیدتری نسبت به روش های لیپوساکشن بهره می گیرد به همین علت عوارض کمتری را نسبت به سایر روش ها دارد.

 

مزایای رسیدن به تناسب اندام با بادی جت

رسیدن به تناسب اندام با بادی جت مزایای بی شماری را نسبت به روش های دیگر دارد که از میان آن می توان به تخلیه ی بیشتر چربی ها بدون این که آسیبی به بافت های بدن برسانند اشاره کرد. علاوه بر این بادی جت دوران نقاهت بسیار کمی را دارد و فرد می تواند بعد از آن به سرعت به فعالیت های عادی خود بپردازد. ضمن اینکه چربی هایی که در این روش خارج می شوند را می توان به راحتی برای قسمت های دیگر بدن مورد استفاده قرار داد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم