مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

موثرترین راه برای رشد موهای ریخته شده

رشد موهای ریخته شده سر

موثرترین راه برای رشد موهای ریخته شده

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مطمئنا داشتن موهایی بلند و زیبا برای خانم ها بسیار هوس انگیز بوده و باعث افزایش جذابیت آنها می شود. از سال های گذشته، در واقع از سال هایی که زیبایی در بین خانم ها اهمیت بسیار زیادی پیدا کرد روش های زیادی به وجود آمد تا به رشد مو و همچنین زیبایی آنها تاثیر گذار باشد. اما بسیاری از خانم ها همیشه از رشد موهای ریخته شده خود گلایه دارند و در تلاش هستند تا راهی پیدا کنند تا بتوانند این مشکل را برطرف کنند. همانطور که می دانید امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی برای هر مشکلی یک روش درمانی وجود دارد. که رشد موهای ریخته شده از این قاعده مستثنی نیست از همین رو در این مقاله به معرفی موثرترین راه برای رشد موهای ریخته شده میپردازیم تا شما بتوانید از شر این مشکل خلاص شوید.

رشد موهای ریخته شده

رشد موهای ریخته شده

همانطور که گفته شده روش های زیادی برای رشد موهای ریخته شده وجود دارد که افراد با توجه به سلیقه خود و همچنین درمانی که پزشک برای آنها در نظر می گیرند می توانند انجام دهند. وقتی شما پس از ریزش موهای خود به پزشک مراجعه می کنید و درصدد هستید تا رشد موهای ریخته شده را از سر بگیرید پزشک پس از بررسی علت ریزش موی شما راه های زیادی را برای درمان پیش روی شما می گذارد از جمله اینکه می توانید از عمل های جراحی و کاشت مو استفاده کنید و یا اینکه روش های خانگی و مصرف داروهای شیمیایی را در پیش بگیرید.

اگر شما جزء افرادی هستید که با استرس ارتباط بسیار قوی دارید مطمئن باشید که حتما دچار ریزش مو خواهید شد از همین رو برای رشد موهای ریخته شده خود نیاز است که از استرس دوری کنید بسیاری از پزشکان استرس را عامل اصلی ریزش مو می دانند. همچنین برخی از روش های خانگی می تواند بسیار کاربرد باشد و باعث رشد موهای ریخته شده شما شوند از جمله آنها عبارتند از:
ماسک تخم مرغ، مخلوط عسل و روغن زیتون و تخم مرغ و… اگر دقت داشته باشید در تمامی ماسک هایی که نام برده شد نامی از تخم مرغ آورده شده است. از همین رو میتوانید به معجزه ی تخم مرغ و فواید آن ایمان بیاورید.

در واقع سفیده تخم مرغ خواص شفا دهنده ای بدلیل سطح بالایی از پروتئین، روی، گوگرد، آهن، فسفر و ید برای بازگرداندن نرمی مو دارد. از همین رو میتواند تاثیر بسیار زیادی بر روی رشد موهای ریخته شده شما داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند