مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش برجسته كردن دائمی لب

برجسته كردن لب

روش برجسته كردن دائمی لب

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

روش های برجسته سازی لب مورد توجه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها قرار دارد ، زیرا لب های برجسته و حجیم زیبایی خاصی به چهره می بخشند ، و چهره ی فرد را جوان و شاداب نشان می دهند ، در همین راستا در این مقاله ، روش برجسته كردن دائمی لب مورد بررسی قرار گرفته شده است .

برجسته كردن دائمی لب

به کمک عمل جراحی و جایگذاری پروتز سیلیکون  می توان به طور دائمی لب ها را برجسته نمود ، اما از آنجایی که سیلیکون نسبت به بافت بدن سفت تر است ، لمس آن طبیعی نخواهد بود ، لذا عمل برجسته سازی دائمی لب در کشور ما طرفدار زیادی ندارد و روش های دیگری چون تزریق ژل و چربی به دلیل نتایج طبیعی و زیبا ؛ بیشتر مورد استقبال قرار دارند .

برجسته كردن دائمی لب

چگونگی برجسته كردن دائمی لب

به منظور قرار دادن پروتز سیلیکون در لب ، پزشک جراح ، قسمت داخلی لب را برش می دهند و در لا به لای عضلات لب ، یک تونل ایجاد می کند و پروتز را در این تونل ها قرار می دهد ، این تونل ها باید به اندازه دقیق ایجاد شود تا از جا به جایی پروتز جلوگیری کند ، با قرار دادن پروتز در لب ، با افزایش سن و شل شدن عضلات احتمال افتادن و بد شکل شدن پروتز وجود دارد ، از سوی دیگر در برخی افراد ، بدن نسبت به سیلیکون پروتز واکنش نشان می دهد ، با این حال ، پروتز را می توان مجددا از بدن خارج کرد ولی این کار موجب بدشکلی لب و تخریب بافت آن می شود.

عوارض برجسته كردن دائمی لب

هنگامی که عوارض یک عمل زیبایی از فواید آن بیشتر باشد ، لزومی ندارد که سلامت و زیبایی فرد به  خطر افتاد ، با جایگذاری پروتز لب ، حرکات و حس طبیعی لب مختل می شود که از عوارض آن می توان به ایجاد واکنش حساسیت ، درد شدید ، التهاب و عفونت اشاره کرد ، لذا افراد بسیاری ملزم به درآوردن پروتز می شوند ، اما لب های دستکاری شده دیگر مانند قبل نخواهند شد و صدمات زیادی خواهند دید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند