مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

جایگزین روش لیپوساکشن ران برای لاغری

عمل لیپوساکشن ران

جایگزین روش لیپوساکشن ران برای لاغری

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اگر شما هم جزء افرادی هستید که به تناسب اندام خود اهمیت نمی دهند بهتر است از همین الان رویه ی خود را کاملا تغییر دهید چون این موضوع می تواند تا حد زیادی روی کیفیت زندگیتان تاثییر داشته باشد و شما را با مشکلات زیادی روبرو کند. اولین مشکل اهمیت ندادن به تناسب اندام که قطعا به سراغ همه ی افراد خواهد آمد کمبود اعتماد به نفس است که به دنبال آن باید انتظار مشکلات روحی دیگر را نیز داشته که از میان آن ها میتوان به افسردگی اشاره کرد.روش های زیادی برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که از میان بهترین روش ها می توان به ورزش و رژیم غذایی استاندارد اشاره کرد اما این روش ها همیشه کاربرد ندارند و نتیجه بخش نیستند به همین دلیل باید از روش های دیگری استفاده کرد. یکی از این روش ها لیپوساکشن ران است که برای افرادی که در ناحیه ی پا دچار چاقی هستند به کار برده می شود.

لیپوساکشن ران

افراد مناسب برای لیپوساکشن ران

لیپوساکشن ران یکی از عمل های جراحی زیبایی است که برای بهره بردن از آن باید شرایط مختلفی را داشته باشید چون در غیر اینصورت از آن منع خواهید شد. اولین شرطی که وجود دارد این است که بیش از حد چاق نباشید و دچار اضافه وزن بیش از حد نشده باشید. علاوه بر این باید از نظر سلامتی در وضعیت خوبی قرار گرفته اید.معمولا از نظر سنی محدودیتی برای انجام این عمل وجود ندارد و بسیاری از افراد می توانند از آن استفاده کنند.

 

نکات قابل توجه برای لیپوساکشن ران

برای انجام لیپوساکشن ران باید نکات خاصی مورد توجه قرار گیرند چون عدم توجه به این نکات میتواند نارضایتی بیمار را به دنبال داشته باشند. اولین نکته این است که این عمل به هیچ وجه نمی تواند سلولیت را درمان کند به همین دلیل تصور اینکه بعد از لاغری عضو سلولیت نیز درمان می شود کاملا اشتباه خواهد بود. همچنین نکته ی دیگر این است که چربی هایی که در لیپوساکشن از بین میروند به راحتی بازخواهند گشت و برای جلوگیری از آن باید عادت های غذایی خود را تغییر دهید.

 

جایگزین روش لیپوساکشن ران

علاوه بر لیپوساکشن ران روش های دیگری نیز وجود دارند که می توانند برای دستیابی به لاغری این قسمت از بدن مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این روش های لیفت ران است که علاوه بر کاهش چربی ها می تواند تا حد زیادی پوست را جمع کند و افتادگی آن را برطرف نماید.علاوه بر این لیپولیز هم می تواند در بسیاری از موارد نتایج قابل توجهی را داشته باشد و جایگزین مناسبی برای لیپوساکشن باشد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم