مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های افزایش تراکم ابروها

تراکم ابروها

روش های افزایش تراکم ابروها

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

به طور کلی فولیکول های مو بسیار حساس و آسیب پذیر هستند لذا لازم است با روش های اصولی به تقویت ریشه ای موهای ناحیه ی سر و ابروها پرداخته شود ، در همین راستا در این مقاله ، روش های افزایش تراکم ابروها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

روش های خانگی افزایش تراکم ابروها

به منظور پرپشت کردن و تقویت ابروها می توان از مالیدن روغن هایی نظیر ؛ روغن کرچک ، روغن نارگیل، روغن زیتون ، آب پیاز ، زرده ی تخم مرغ، آلوئه ورا، لیمو ترش و شیر،  استفاده کرد، کافی است هر یک از مواد اشاره شده را به تنهایی به ابرو مالید و به مدت نیم ساعت صبر کرده و در نهایت با آب ولرم شست و شو نمود .

به کمک روش های خانگی تقویت ابروها ، که باید به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرند ، ضخامت و پرپشتی موها به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت.

افزایش تراکم ابروها


روش های کلینیکی افزایش تراکم ابروها

لیزرتراپی ( تابش اشعه ی لیزر به پوست ) ، مزوتراپی ( تزریق مواد مغذی و مقوی مورد نیاز رشد موها ) ، تزریق prp (تزریق پلاکت های تغلیظ یافته ی خونی که حاوی فاکتورهای رشد و تقویت مو هستند ) و همچنین ماساژ دادن ابرو ( ماساژ با روغن هایی نظیر ؛ روغن نارگیل و …) سبب افزایش جریان خونرسانی به ناحیه ی ابرو و رساندن مواد مغذی و مقوی برای رشد ابروها خواهد شد ، در نتیجه شاهد افزایش ضخامت و تراکم ابرو بعد از تعداد جلسات درمانی مورد نیاز خواهیم بود .

روش افزایش تراکم ابروهای ریزش کرده و دچار طاسی ناحیه ای

در مواردی که ابرو بر اثر سوختگی ، ایجاد زخم ، بیماری آلوپسی ، جراحی ، ژنتیک و … فولیکول های آن به طور کامل از بین رفته باشد ، می توان با عمل کاشت مو ( برداشت فولیکول های مورد نیاز پیوند از ناحیه کنار گوش فرد و کاشت در ابرو ) ضمن افزایش تراکم موها ، حالت و خوش فرمی دلخواهی به ابروها در تناسب با اجزای صورت ایجاد کرد .

نتیجه ی عمل کاشت ابرو ، پس از ۶ الی ۹ ماه که موهای پیوندی رشدی طبیعی پیدا خواهند کرد، مشخص می گردد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند