مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های افزایش تراکم موها

افزایش تراکم مو

روش های افزایش تراکم موها

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

با افزایش تراکم موها ، زیبایی موها و چهره ی فرد دو چندان خواهد شد، از این رو افراد بسیاری مخصوصا خانم ها و آقایان با موهایی کم پشت و ضعیف ، شدیدا به دنبال روش های افزایش تراکم موها هستند، در همین راستا در این مقاله، روش های افزایش تراکم موها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تراکم موها

به تعداد تارهای مویی که بر روی سر وجود دارد ، تراکم مو گفته می شود ، تراکم موها در نواحی مختلف سر متفاوت می باشد ، اما به طور تقریبی حدود ۱۰۰ هزار تار مو بر روی سر وجود دارد که تراکم مو در پشت سر بیشتر از بالای سر می باشد.

افزایش تراکم موها

روش های خانگی افزایش تراکم موها

  • به منظور تقویت ریشه ای موها ، باید از میزان متعادلی از ویتامین ها ، پروتئین ها ، مواد معدنی و آب استفاده کرد زیرا مو نیز مانند سایر بافت های بدن جهت ترمیم خود ، به مواد مغذی و مقوی که از طریق پوست سر به آنها می رسد ، نیاز دارد ، لذا در برنامه ی غذایی باید گروه های مختلف غذایی را گنجاند .
  • کاهش سطح استرس و فشارهای عصبی و روحی فرد نیز باعث کاهش عارضه ی ریزش موها و افزایش تراکم آنها میگردد ، لذا با ورزش هایی نظیر ؛ یوگا ، پیاده روی و شنا به یک زندگی شاد و عاری از استرس دست یابید .

روش های کلینیکی افزایش تراکم موها

به منظور افزایش تراکم موها باید ریشه ی موها تقویت گردد ، بدین ترتیب موهایی ضخیم ، پرپشت و متراکم حاصل خواهد شد که این امر نیز در گرو رساندن مواد مغذی و مقوی به ریشه ی موها خواهد بود ، از طریق روش هایی نظر لیزر تراپی مو ، تزریق PRP ، مزوتراپی و ماساژ درمانی می توان ضمن افزایش جریان خونرسانی به پوست سر ، در کوتاه ترین زمان ممکن به شکل موثری مواد مورد نیاز رشد موها را به آنها رساند .

در افراد دچار به طاسی ، عمل زیبایی کاشت موی طبیعی و زنده موجب افزایش نسبی تراکم موها پس از حدود ۱۲ ماه خواهد شد ، که به عنوان آخرین روش افزایش تراکم موها در افراد مختلف مورد توجه قرار می گیرد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند