مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های ساده برای تناسب اندام در حاملگی

تناسب اندام در دوران حاملگی

روش های ساده برای تناسب اندام در حاملگی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همه ی افراد علاقه دارند از تناسب اندام قابل قبولی برخوردار باشند و در مقایسه با دیگران اندام زیباتری را داشته باشند اما برخی از افراد علاوه بر تلاش هایی که می کنند نمی توانند به این خواسته ی خود دست پیدا کند و علاوه بر این به دلیل عواملی تناسب اندامشان را بیش تر از دست می دهند. از میان این عوامل می توان به حاملگی اشاره کرد که تاثیرات بسیار زیادی را بر روی اندام مادر می گذارد و میتوان تا حد زیادی باعث از بین رفت تناسب اندام شود. به همین دلیل باید راه حل مناسبی را برای درمان آن پیدا کرد تا اثرات نامطلوب روحی که برای فرد به وجود می آید به حداقل ممکن برسد. در صورت توجه نکردن به این مورد قطعا احتمال بروز مشکلات روحی مانند افسردگی و پرخاشگری به حداکثر ممکن خواهد رسید و باید انتظار آن را داشت.در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به روش هایی ساده برای تناسب اندام در حاملگی بپردازیم.

تناسب اندام در حاملگی

علت بهم ریختن تناسب اندام در حاملگی

بهم ریختن تناسب اندام در حاملگی می تواند دلایل زیادی را داشته باشد. یکی از مهمترین دلیل آن این است که در این دوران مادر تغییرات هورمونی زیادی را تجربه می کند و روند سوخت و ساز بدن دچار تغییرات زیادی می شود به همین دلیل نمی توان انتظار این را داشت که مادر تناسب اندام قبل از بارداری را داشته باشد.

علت دیگر از بین رفتن تناسب اندام در حاملگی این است که فرد در این دوران با توجه به باورهای غلطی که وجود دارد بیش از حد به مصرف غذایی می پردازد و به اصطلاح زمانی که ویار می کند به هر میزان که علاقه دارد به مصرف مواد غذایی می پردازد که این می تواند مشکلات زیادی را علاوه بر از بین رفتن تناسب اندام در حاملگی در پی داشته باشد.

 

برای تناسب اندام در حاملگی کالری مصرفیتان را کنترل کنید

بهترین راه برای تناسب اندام در حاملگی این است که تا جای ممکن کالری غذاهایی که مصرف می کنید را کنترل کنید و از مصرف غذاهای بی ارزش بپرهیزید. باید سعی کنید تا میزان کالری وعده های غذاییتان از حد مجاز تجاوز نکند همچنین باید تلاش کنید تا کالری مورد نیاز بدنتان از غذاهای مختلف تامین شود و برای داشتن تناسب اندام گروه های غذایی مفید را حذف نکنید.

 

آب بنوشید

آب نوشیدن ساده ترین و بهترین کاری است که می توانید برای تناسب اندام در حاملگی به کار گیرید. نوشیدن آب به مقدار کافی در طول روز علاوه بر سلامت جنین باعث میشود تا سوخت و ساز بدنتان افزایش پیدا کند و کمتر دچار تجمع چربی ها در قسمت های مختلف بدن خود شوید به همین علت این مورد را فراموش نکنید.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم