مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های برجسته كردن دائمی لب

روش های برجسته كردن دائمی لب

روش های برجسته كردن دائمی لب

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند تا با استفاده از عمل های زیبایی به چهره ی زیباتری دست پیدا کنند و در این راه حتی افراط زیادی را هم به کار می گیرند. در صورتی که در این عمل ها افراطی عمل شود قطعا بیمار هیچ وقت به نتایج مورد نظر خود دست پیدا نمی کند و همیشه به دنبال عمل های جدید خواهد بود اما در غیر اینصورت در صورتی که به مقوله ی زیبایی به صورت منطقی نگاه شود قطعا می توان با استفاده از برخی عمل های زیبایی به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. برجسته كردن دائمی لب یکی از عمل های زیبایی است که متقاضیان بسیاری را دارد و بسیاری از افراد ترحیج می دهند با استفاده از آن زیبایی خود را افزایش دهند. این عمل به صورت کلی برای خانم ها انجام می شود اما در مواردی هم می توان برای رفع نواقص لب در آقایان نیز از این روش استفاده نمود و به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد.

برجسته كردن دائمی لب

برجسته كردن دائمی لب با تزریق چربی

برجسته كردن دائمی لب با چربی یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید از آن استفاده کنید و به نتایج خوبی دست پیدا کنید. در این روش از چربی های مختلف بدن که ساکشن شده اند استفاده می گردد. افرادی که تمایل ندارند برای برججسته کردن لب ها از ماده ی خارجی استفاده کنند می توانند به راحتی این روش را انتخاب کنند. در این روش به علت اینکه از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود به ندرت شاهد واکنس های آلرژیک خواهیم بود و مشکل خاصی را شاهد نخواهیم بود.

 

برجسته كردن لب با تزریق ژل

تزریق ژل جزء برجسته كردن دائمی لب به شمار نمی رود و نمی توان برای مدت زمان طولانی از آن نتیجه گرفت. معمولا ماندگاری این روش چیزی بین ۶ الی ۱۲ ماه است و بعد از این مدت برای ترمیم و تزریق مجدد باید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. در این روش تزریق ژل طی مدت ۳۰ دقیقه انجام می شود و بعد از آن بیمار می تواند در مدت زمانی بسیار کم به نتیجه دست پیدا کند. به دلیل این که ژل تزریق شده حاوی مواد بی حس کننده است بیمار دردی را حس نخواهد کرد و این روش بدون کوچکترین درد انجام می شود.

 

برجسته كردن دائمی لب با لیفت

برجسته كردن دائمی لب با لیفت یکی از بهترین روش هاست که ضمن به وجود آوردن نتایج قابل قبولی می توان ماندگاری آن را نیز تضمین کرد. در این روش برش هایی در کناره های پایین دهان ایجاد می شود و بدین وسیله پوست اضافی خارج می گردد. بعد از آن محل برش ها دوخته می شود و بعد از چند روز بخیه ها نیز برداشته می شوند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند