مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های ترمیم مو بدون عمل جراحی

روش کاشت مو بدون عمل جراحی

روش های ترمیم مو بدون عمل جراحی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

معمولا همه ی افراد به نوعی از عمل های جراحی گریزانند و فردی وجود ندارد که دلش بخواهد عمل جراحی خاصی را انجام دهد اما در مواقعی عمل های جراحی به عنوان تنها راه ممکن تلقی می شوند و افراد مجبور خواهند بود از آن استفاده کنند. کچلی و طاسی نیز یکی از این مشکلات است که در موارد زیادی افراد مجبور می شوند بخاطر آن تن به جراحی و استفاده از کاشت مو دهند. اما بهتر است بدانید روش هایی نیز وجود دارد که بدون جراحی و حتی در مواقعی بدون یک خراش کچلی را درمان می کنند و نتایج خوبی را نیز برای فرد به وجود می آورند اما بسیاری از افراد متاسفانه با این روش ها آشنایی ندارند به همین علت تصمیم گرفته ایم در این مطلب به ترمیم مو بدون عمل جراحی بپردازیم و شما را با روش های مختلف آن آشنا کنیم.پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ترمیم مو بدون عمل جراحی

روش های ترمیم مو بدون عمل جراحی

برای ترمیم مو بدون عمل جراحی روش های مختلفی وجود دارد که از میان محبوب ترین آنها می توان به روش HRT اشاره کرد که به علت سرعتی که در درمان کچلی دارد بسیاری از افراد به انتخاب آن میپردازند.علاوه بر این روش های دیگری مانند استفاده از PRP نیز برای ترمیم موی بسیاری از بیماران نتیجه بخش خواهد بود و می توان از آن بهره برد.البته انتخاب مناسب ترین روش به عهده ی متخصصان زیبایی است اما بیمار نیز می تواند با توجه به اهداف خود از میان روش های درمانی مختلف بهترین روش را انتخاب نماید.

 

ترمیم مو بدون عمل جراحی با روش HRT

همانطور که گفتیم روش HRT روشی است که با استفاده از آن می توان به سرعت به درمان کچلی پرداخت. در این روش از موهای مصنوعی که با موهای فرد شبیه سازی شده استفاده می شود. این موها با استفاده از چسب بر روی سر بیمار قرار می گیرند و بدون کوچکترین مشکل برای مدت خاصی روی سر فرد باقی می ماند بطوری که حتی میتوان با استفاده از آن به راحتی به استخر و حمام رفت.

 

ترمیم مو بدون عمل جراحی با تزریق prp

تزریق prp نیز از روش های ترمیم مو بدون عمل جراحی است که بسیار کارساز است و بدون کوچکترین عوارض میتوان از آن بهره گرفت. در این روش ماده ی prp با خون فرد رقیق می شود و سپس به خون تزریق می شود که این کار به تقویت موها و افزایش رشد و ضخامت آن منجر می شود. بهتر است بدانید استفاده از این روش علاوه بر تقویت موها می تواند فواید دیگری مانند جوانسازی پوست نیز داشته باشد به همین علت امتحان آن قطعا کار درستی خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم