مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های ترمیم پوست با جراحی؟

ترمیم پوست با جراحی چگونه است

روش های ترمیم پوست با جراحی؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

یکی از روش های ترمیم و بازسازی پوست در موارد مشکلات پوستی مانند افتادگی ، چین و چروک ، شل شدگی، سوختگی، جراحات شدید و آسیب های پوستی ناشی از زخم های تصادفات جراحی می باشد که این مشکلات از طریق لیفت پوست و در موارد شدید با پیوند پوست انجام می پذیرد.

ترمیم پوست با جراحی

در ترمیم پوست با جراحی جراح با توجه به وضعیت پوست بیمار از لیفت و کشیدن پوست استفاده می نماید و پس از برش دادن و برداشتن پوست اضافه پوست را در ناحیه رویش مو با استفاده از بخیه به محل جدید وصل می نماید اما در موارد شدید جراح با پیوند پوست که شامل مرحله برداشتن یک لایه از پوست بیمار می باشد و قرار دادن آن در محل آسیب دیده باعث همسان کردن پوست محل آسیب دیده با سایر نقاط پوست می گردد و از این طریق پوست را ترمیم می نماید.

ترمیم پوست با جراحی


هزینه ترمیم پوست با جراحی

امروزه تنها در موارد شدید و آسیب های بسیار سخت از جراحی ترمیمی پوست استفاده می گردد و در موارد خفیف سعی خواهد شد تا از روش هایی غیر از جراحی ترمیم پوست صورت بگیرد و در این روش هزینه کلی جراحی با توجه به وسعت ناحیه تحت درمان، نوع مشکلات پوستی، جلسات درمان و دستمزد متخصص تعیین می گردد و در موارد شدید ترمیم پوست مانند پیوند پوست به دلیل تعداد جلسات درمانی زیاد و به کارگیری تکنیک های خاص جراحی هزینه پیوند پوست در بیماران بسیار بالا می باشد البته این روش درمانی در حال حاضر تنها روش رفع آسیب های شدید پوستی خواهد بود.

عوارض ترمیم پوست با جراحی

پس از ترمیم پوست با جراحی ممکن است در محل جراحی  عفونت ،اسکار، تغییر رنگ پوست و بافت اضافه گوشتی ایجاد گردد که به وجود آمدن و یا عدم ایجاد این عوارض به مهارت و تجربه جراح بستگی خواهد داشت همچنین نحوه مراقبت بیمار از پوست خود پس از جراحی تا حد زیادی باعث موفقیت جراحی خواهد شد و از بروز مشکلات و عوارض پس از جراحی برای بیمار جلوگیری خواهد کرد، امروزه با پیشرفت تکنولوژی ها و افزایش روش های جراحی کم درد و بی خطر ریسک جراحی های پوست بسیار کاهش پیدا کرده است و درد و عوارض  ناشی از انجام جراحی برای بیمار به حداقل ممکن رسیده است.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم