مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های توقف رشد موهای زائد

رشد موهای زائد

روش های توقف رشد موهای زائد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همه افراد وقتی به سن بلوغ می رسند با موهای بدن خود همیشه مشکل دارند و به دنبال راه حل برای کم کردن موهای زائد بدن هستند. خوشبختانه راه حل های طبیعی برای کم کردن و از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد که به خصوص اگر در سنین کم آنها را انجام دهید تاثیر زیادی در کم شدن موهای زائد بدن خواهد داشت. در واقع همانطور که میدانید از بین بردن موهای زائد و یا توقف رشد موهای زائد از مهم ترین دغدغه های تمام بانوان و آقایان است. موهای زائد در جاهای مختلف بدن رشد می کنند و سبب آزار و به وجود آمدن ظاهری نا مناسب در فرد می شوند. برای از بین بردن این مو ها روش ها و شیوه های مختلفی وجود دارد. از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا به بررسی و معرفی راه های توقف رشد موهای زائد بپردازیم تا شما با آگاهی بیشتری و در اختیار داشتن راه حل های بهتر از شر موهای زائد خلاص شوید. با ما همراه باشید.

توقف رشد موهای زائد

توقف رشد موهای زائد

همانطور که میدانید روش های بسیار برای از بین بردن و یا توقف در رشد موهای زائد وجود دارد از جمله میتوان به اپیلاسیون، استفاده از ماسک ها و سایر درمانهای خانگی … اشاره کرد. اما سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح می شود این است که کدام روش میتواند در توقف رشد موهای زائد موثر باشد؟

توقف رشد موهای زائد با اپیلاسیون

یکی از راه هایی که در طی چندین سال گذشته باب شده و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند، اپیلاسیون می باشد. در واقع اپیلاسیون به معنی از بین بردن موی ناخواسته است و با روش های مختلفی انجام می شود. در روش موم انداختن و وکس که با کمی درد همراه است، مو از ریشه جدا می شود. تکرار این عمل به مرور زمان، باعث تضعیف فولیکول مو و کند شدن رشد آن یا از بین رفتن کامل ریشه مو می شود.

اما بهترین روشی که باعث توقف در رشد موهای موهای زائد می شود و نتایج بسیار خوبی نیز از خود به جای گذاشته استفاده از لیزر می باشد. شما به راحتی میتوانید با کمک دستگاه های لیزر، در طی ۴ تا ۸ جلسه زیر نظر متخصص پوست، بیشتر از ۸۰ درصد موهای زائد خود را از بین ببرید و باعث توقف در رشد موهای زائد خود شوید.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند