مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های جراحی پلاستیک لب بالا

جراحی پلاستیک لب

روش های جراحی پلاستیک لب بالا

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جراحی پلاستیک لب بالا از روش هایی است که امروزه متقاضیان زیادی را پیدا کرده است.این شاید به علت این باشد که امروزه ظاهر لب برای بسیاری از افراد و به خصوص خانم ها اهمیت زیادی را پیدا کرده است و بسیاری از افراد به زیبایی لب ها اهمیت می دهند.معمولا برای زیباسازی لب از روش های جراحی استفاده میشود اما در برخی موارد میتوان از داروهای گیاهی نیز استفاده نمود.استفاده از این داروها قطعا به سرعت نتیجه بخش نخواهند بود اما در طولانی مدت قطعا نتایجی را به دنبال خواهند داشت.در صورتی که سرعت دستیابی به نتیجه برایتان مهم نیست استفاده از این روش ها منطقی به نظر میرسد چون زمان و هزینه ی زیادی را صرف این روش ها نخواهید کرد.اما در غیر اینصورت روش های جراحی پلاستیک لب بالا میتواند بهترین روشی باشد که انتخاب خواهید کرد.

جراحی پلاستیک لب بالا

بهترین روش جراحی پلاستیک لب بالا چیست؟

همانطور که میدانید امروزه بسیاری از خانم ها به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند زیبایی لب هایشان را افزایش دهند و در برخی از موارد حجم آن را افزایش دهند. از بین روش های جراحی پلاستیک لب بالا لیفت لب یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای زیباسازی لب ها از آن استفاده کنید.در این روش لب بالا با استفاده از جراحی هایی که انجام میشود کمی بالاتر قرار میگیرد و این باعث میشود تا در هنکام لبخند زدن چهره ی فرد زیباتر به نظر برسد و ظاهر زیبا تری برای فرد به وجود آید.

 

مزایای استفاده از جراحی پلاستیک لب بالا

استفاده از روش های جراحی پلاستیک لب بالا باعث میشود تا ظاهر زیباتری را داشته باشید به همین دلیل در اکثر موارد استفاده از این روش ها توصیه میشود.همانطور که گفتیم لیفت لب یکی از بهترین روش ها برای افزایش زیبایی لب هاست که در اکثر موارد توسط متخصصان زیبایی مورد تایید قرار میگیرد.یکی از مزایای این روش این است که با استفاده از آن بخش بزرگتری از لب ها در معرض دید قرار خواهند گرفت و به همین دلیل قرمزی لب ها بیشتر نمایان خواهد شد.علاوه بر این لیفت لب باعث میشود تا فرد جوانتر به نظر برسد.

 

عوارض جراحی پلاستیک لب بالا

جراحی پلاستیک لب بالا با توجه به روشی که برای ان مورد استفاده قرار میگیرد ممکن است عوارض مختلفی را به دنبال داشته باشد که در صورت مراجعه به متخصصان با تجربه قطعا کاهش خواهد یافت.از میان عوارض مختلف قرمزی،ورم،درد،خارش و کبودی از شایع ترین عوارضی هستند که در میان بیماران به وجود می آیند اما معمولا این عوارض بعد از مدتی کوتاه به صورت خود به خودی از بین خواهند رفت.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند