مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های درمان کم پشتی موهای بانوان

درمان کم پشتی موهای زنان

روش های درمان کم پشتی موهای بانوان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شاید شما هم جزء بانوانی باشید که دچار ریزش مو شده اند اما ترجیح می دهند تا به ریزش موی خود اهمیت ندهند و به راحتی از آن گذر کنند تا کمتر به مشکلات روحی دچار شوند اما بهتر است بدانید عدم درمان کم پشتی موهای بانوان می تواند عواقب بدی را به دنبال داشته باشد که مشکلات روحی یکی از آنها خواهد بود. خانم ها به دلیل اینکه بیش از حد بر روی چهره و ظاهر خود حساس هستند با مشاهده ی اولین نواقص در چهره ی خود تا حد زیادی دچار تضعیف روحیه می شوند و نمی توانند اعتماد به نفس کافی داشته باشند و این خود باعث می شود تا نتوانند به خوبی در اجتماع حضور یابند به همین دلیل باید به درمان کم پشتی موهای بانوان توجه ویژه ای داشته باشید و بدانید که در صورت عدم پرداختن به آن قطعا مشکلات بزرگی در انتظارتان خواهد بود که مقابله با آنها کار چندان ساده ای نخواهد بود.

درمان کم پشتی موهای بانوان

بهترین روش درمان کم پشتی موهای بانوان

برای انتخاب بهترین روش برای درمان کم پشتی موهای بانوان باید به یک متخصص زیبایی مراجعه شود چون ریزش مو در بانوان به علل مختلفی رخ می دهد که هر کدام از علت ها می توانند درمان های متفاوتی را داشته باشند.از میان علل ریزش مو عوامل ژنتیکی و ارثی مهمترین عواملی هستند که باعث ریزش مو می شوند اما علت های دیگر مانند تغییرات هورمونی و حتی مشکلاتی مانند قارچ و وجود باکتری ها در سر هم می توانند باعث شوند تا فرد دچار ریزش مو و کم پشتی در قسمت موهای خود شود. حتی در برخی از موارد ممکن است فرد دچار بیماری های خود ایمنی شود که علاوه بر ریزش موهای سر ریزش موهای سایر قسمت های بدن را نیز تجربه می کند.

 

درمان کم پشتی موهای بانوان با کاشت مو

کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که می توان از آن برای درمان کم پشتی موهای بانوان بهره برد. این روش جزء روش های کاملا ایمنی برای کاشت مو به حساب می آید و با استفاده از آن قادر خواهید بود تا در مدت زمان کمی به موهای طبیعی دست پیدا کنید. در این روش فولیکول های قسمت های مختلف بدن برداشته شده و در قسمت سر کاشته می شود که باعث درمان کم پشتی موهای بانوان می شود.

 

درمان کم پشتی موهای بانوان با Prp

Prp  هم جزء روش های درمان کم پشتی موهای بانوان است که به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل نباید از آن غافل شددر روش prp برای درمان ریزش مو از یک سوزن نازک برای تزریق پلاسمای غنی شده که به آن prp  می گویند بهره گرفته می شود. این کار باعث می شود تا عوامل رشد مو در خون شما افزایش پیدا کند و رشد موهایتان به صورت طبیعی زیاد شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم