مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت چیست

روش های زاویه سازی صورت

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بسیاری از افراد به دلایل نامعلوم از ظاهر فک خود احساس رضایت نمی کنند و بر این باورند که در مقایسه با  سایر اجزای صورتشان بیش از حد بزرگ یا مردانه است، از همین رو تصمیم می گیرند تا به روش زاویه سازی صورت روی آورند. در واقع زاویه سازی صورت باعث می شود تا افراد به صورتی خوش‌تراش ‌تر و زنانه ‌تر دست پیدا کنند.

در گذشته بجز جراحی راه دیگری برای زاویه سازی صورت وجود نداشت اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته روش‌های غیر جراحی خلاقانه و بسیار موثر برای زاویه‌ دار کردن صورت بیماران وجود دارد که با استفاده از بوتاکس و تزریق چربی یا فیلر انجام می‌گیرد. در این مقاله در نظر داریم تا روش های زاویه سازی صورت را برای شما بازگو کنیم با ما همراه باشید.

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

همانطور که گفته شد برای زاویه سازی صورت روش های بسیار زیادی وجود دارد که در این قسمت به معرفی آنان می پردازیم:

بوتاکس
یکی از روش هایی که باعث زیباسازی صورت می شود برای انجام این روش فک شما در ابتدا باید توسط پزشک به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد سپس با تزریق این دارو به عضلات در چندین ناحیه، ساختار بزرگ چانه بطور موقت کوچک می‌شود و خط فکی زنانه‌تر و ظریف‌تر حاصل می‌گردد. این روش سریع و بدون درد بوده و نیازی به بیهوشی یا دوره‌ی بهبودی ندارد.

تزریق فیلر
برای اینکه از فیلر برای زاویه سازی صورت استفاده کنند معمولا آن را در قسمت پایینی صورت و گردن تزریق می کنند تا با ایجاد خط فک خوش تراش تر و صورتی جذاب تر برای بیماران پدید آورد. این تزریق فقط چند دقیقه زمان می برد و برای انجام آن از کرم های بی حسی استفاده می کنند. پس از اتمام تزریق بیمار می‌تواند بلافاصله فعالیت‌های خود را از سر بگیرد.

تزریق چربی
باید به خاطر داشته باشید که تزریق چربی به صورت خیلی موثر می تواند در خط فک افراد تاثیر داشته باشد و باعث متناسب شدن فک با سایر اجزای صورت شود. تقریبا تمام افرادی که از این روش برای زاویه سازی صورت خود استفاده کرده اند پس از گذشت مدتی نتایج آن را دیده اند و زیبایی طبیعی به صورت آنها بازگشته است. باید بدانید که تزریق چربی و سلول‌های بنیادی بصورت سرپایی و تحت آرام‌ بخش و بدون هیچگونه بیهوشی عمومی انجام می‌گیرد و هیچگونه دردی را برای بیمار به همراه ندارد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم