مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های شستشو بعد از کاشت مو

شستشوی بعد از کاشت مو

روش های شستشو بعد از کاشت مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ریزش مو مشکلی است که برخی از جوانان در سنین جوانی با آن روبرو می شوند. این مشکل تا حدی می تواند کیفیت زندگی افراد را کاهش دهد که نتوانند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنند. معمولا افرادی که دچار ریزش مو می شوند اعتماد به نفس خود را تا حد زیادی از دست می دهند و به دنبال آن دچار مشکلات روحی می شوند به همین دلیل برای اینکه از آسیب های ریزش مو دور ماند باید در اولین فرصت به فکر روشی برای درمان بود تا اثرات نامطلوب آن به حداقل ممکن برسد. یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو که معمولا برای ریزش موی ارثی به کار گرفته می شود کاشت مو است که با استفاده از آن می توان به نتیجه ی مطلوبی دست پیدا کرد. برای نتیجه بخشی بهتر بعد از آن بهتر است روش های شستشو بعد از کاشت مو مورد توجه قرار گیرد به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به معرفی این موضوع بپردازیم.

شستشو بعد از کاشت مو

لزوم مراقبت های بعد از کاشت مو

بسیاری از افراد برای درمان کچلی و ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده می کنند. برای این که این روش ها حداکثر نتیجه بخشی را داشته باشد باید تا جای ممکن مراقبت های بعد از آن را رعایت کرد تا همه چیز به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. معمولا تمام مراقبت هایی که باید بیمار بعد از کاشت مو انجام دهد را پزشک متخصص در اختیار بیماران قرار می دهد و از این بابت لازم نیست نگران بود.اما از میان این ها روش های شستشو بعد از کاشت مو،استفاده از کمپرس سرد و مصرف به موقع داروها از مهمترین مواردی است که برای مراقبت های بعد از کاشت مو باید به آن توجه شود.

 

روش های شستشو بعد از کاشت مو

شستشوی سر یکی از مهمترین کارهایی است که بعد از کاشت مو باید به صورت صحیح انجام داد چون در غیر اینصورت ممکن است علاوه بر عدم نتیجه بخشی عوارض مختلفی نیز برای فرد به وجود آید که به راحتی قابل جبران نباشد به همین دلیل دانستن روش های شستشو بعد از کاشت مو یکی از مهمترین مواردی است که بیمار باید با آن آشنایی لازم را داشته باشد.

به کار  گیری روش های شستشو بعد از کاشت مو معمولا از روز چهارم آغاز می شود به این صورت که مقداری از شامپویی که پزشک توصیه میکند را با آب رقیق کرده و به کمک کفی که به وجود می آید و با استفاده از یک اسفنج به ارامی سر را شستشو می دهند بدون این که دست ها با قسمت سر برخورد کند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم