مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های نوین کاشت مو چیست؟

روش های کاشت مو

روش های نوین کاشت مو چیست؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همواره استفاده از روش های نوین و جدید جهت انجام عمل های زیبایی ، از آنجا که معایب و مشکلات روش های قدیمی را برطرف می سازند و درصد موفقیت عمل را افزایش خواهد داد ، مورد توجه افراد بسیاری قرار دارد ، در همین راستا در این مقاله ، روش های نوین کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت مو

به عمل برداشت فولیکول مو از ناحیه ی اهداء کننده و انتقال آنها به ناحیه ی گیرنده که با کاشت و پیوند فولیکول های مو در عمق پوست سر تحت بیحسی موضعی انجام می شود ، عمل کاشت مو گفته می شود ، در این عمل زیبایی ، موهای واقع در پشت سر به دلیل مقاومت در برابر هورمون ریزش مو ، بهترین کاندید مناسب جهت پیوند در نواحی ریزش کرده ، هستند. عمل کاشت مو یک عمل زیبایی بسیار تخصصی و حساس است که مهارت ، تجربه و تخصص پزشک معالج در دستیابی به نتایج موفقیت آمیز از آن بسیار موثر می باشد .

روش های نوین کاشت مو


روش های نوین کاشت مو

در حال حاضر استفاده از دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری روش SUT ، جدیدترین روش کاشت مو می باشد ، کاشت حدود ۱۴ هزار تار مو در یک جلسه ، عدم نیاز به جراحی ، بخیه و بروز خونریزی ، خط فرق و خط رویش طبیعی موها ، سرعت و دقت بالا ، راحتی بیمار و پزشک و دوره ی نقاهت کوتاه مدت ، از جمله مزیت های مهم کاشت مو به روش SUT می باشد .

عملیات برداشت و کاشت مو در روش SUT  توسط دستگاه اتوماتیک انجام می شود  .

نتایج کاشت مو

پس از انجام عمل کاشت مو با هر روشی ، با  ریزش موها و وارد شدن آنها به فاز استراحت حدود هفته ی دوم الی سوم ، از اواخر ماه اول به بعد موها وارد فاز رویشی شده و رشد طبیعی خود را از سر می گیرند تا زمانی حدود ۶ الی ۹ ماه بعد ، رشد موها به ۸ سانتی متر خواهد رسید و نتایج کاشت مو ، نمایان خواهد شد. به دلیل متفاوت بودن واکنش بدن افراد مختلف به پیوند فولیکول ها ، در برخی افراد نتایج کاشت مو در سال اول و برخی در سال دوم مشخص خواهد شد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم