مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

در مورد روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی بدانیم

کاشت مو بدون جراحی و تراشیدن موی سر

در مورد روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی بدانیم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

طاسی علاوه بر مشکلاتی که برای زیبایی به وجود می آورد می تواند به طورمستقیم روح و روان انسان را مورد هدف قرار دهد به همین دلیل بسیاری از افراد که دچار ریزش مو میشوند بعد از مدت کوتاهی دچار کمبود اعتماد به نفس می شوند و نمی توانند به خوبی به روابط اجتماعی خود ادامه دهند حتی در مواردی فرد به افسردگی و گوشه گیری مبتلا می شود و از انجام کارهای شخصی خود نیز باز می ماند به همین دلیل برای درمان طاسی مو باید در اولین فرصت ممکن روشی را اتخاذ کرد. از میان روش های مختلف می توان به کاشت مو اشاره کرد اما متاسفانه برخی از افراد به دلیل استفاده از جراحی در کاشت مو نمی توانند از آن بهره بگیرند به همین دلیل از انجام آن منصرف می شوند اما بهتر است بدانید روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی هم می توانند به راحتی مشکل ریزش مو را حل کنند و عوارض کمی را به دنبال داشته باشند.

کاشت مو بدون نیاز به جراحی

روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی

معمولا از روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی برای افرادی استفاده می شود که به دلایل مختلف امکان جراحی بر روی سرشان وجود ندارد و نمی توانند از این روش ها استفاده کنند. البته بهتر است بدانید این روش ها اغلب عوارض کمی را به دنبال دارند به همین دلیل می توان به صورت کاملا ایمن از آن ها استفاده کرد. در روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی به علت این که برشی وجود ندارد بعد از عمل اسکاری روی سر بیمار به وجود نمی آید و حتی در طی عمل از بیهوشی هم استفاده نمیشود.از میان این روش ها میتوان به روش FIT اشاره کرد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

FIT یکی از بهترین روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی

روش FIT یکی از بهترین روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی است که می توان از آن بهره برد و در کمترین زمان ممکن شاهد رشد مجدد موها بود. این روش تقریبا جدیدترین و بهترین روشی است که می توان برای کاشت مو معرفی کرد و به دلیل اینکه قبل از آن نیازی به تراشیدن مو نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این روش از فولیکول های پشت سر بیمار برای نواحی کم پشت استفاده می شود و موها به صورت گروهی و یا دانه ای پیوند داده می شوند.

 

فواید روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی

روش های کاشت مو بدون نیاز به جراحی فواید بسیاری را دارند که از میان آن ها می توان به عدم به وجود آمدن اسکار در قسمت سر اشاره کرد این در حالی است که در روش های جراحی کاشت مو اسکارهایی به وجود می آیند که درمانش کار ساده ای نیست. از فایده ی دیگر این روش ها می توان به خط رویش طبیعی و ایجاد کمترین حساسیت ممکن در سر اشاره کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم