مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های کاشت مژه

انواع روش های کاشت مژه

روش های کاشت مژه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مژه به موهایی گفته می شود که در اطراف چشم ها قرار گرفته اند. وظیفه ی مژه ها این است که چشم ها را از آسیب ها و گرد و غبار دور بدارند اما علاوه بر این نقشی که مژه ها در زیبایی چشم دارند را نمی توان نادیده گرفت. افرادی که مژه های پرپشت و بلند دارند به صورت کلی زیباتر به نظر می رسند و چشم هایشان نیز حالت زیباتری به خود می گیرد به همین دلیل برای حفظ مژه ها باید مراقبت های لازم را به کار گرفت اما گاهی در برخی از افراد مژه ها دچار ریش می شوند و به هیچ وجه امکان جلوگیری از آن وجود ندارد. معمولا افرادی که دچار این مشکل می شوند ممکن است از نظر روحی آسیب ببینند و حتی نتوانند در اجتماع حضور پیدا کنند به همین دلیل درمان آن بسیار ضروری به نظر می رسد. در اکثر موارد استفاده از روش های کاشت مژه می تواند برای ریزش مژه ها از آن استفاده کرد و به نتیجه ی دلخواه رسید.

روش های کاشت مژه

چه افرادی به کاشت مژه نیاز دارند؟

همه ی افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مژه شده اند می توانند به بهترین شکل و بدون هیچ نوع مشکل با اسفتاده از روش های کاشت مژه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. معمولا با استفاده از روش های کاشت مژه می توان حتی برای افرادی که یک تار مو در قسمت مژه ندارند نیز نتایج قابل توجهی را به ارمغان آورد. بهتر است بدانید افرادی که به علت آسیب های فیزیکی به پلک و یا عمل های زیبایی دچار ریزش قسمتی از مژه ها شده اند میتواند از این عمل استفاده کنند.حتی افرادی که به علت سوختگی مژه های خود را از دست داده اند نیز با استفاده از روش کاشت به نتیجه خواهند رسید.

 

روش های کاشت مژه چگونه است؟

روش های کاشت مژه عمدتا به یک شکل است اما ممکن است با توجه به شرایط بیمار تفاوت جزئی در آن وجود داشته باشد.در این عمل متخصص زیبایی با استفاده از روش هایی که وجود دارد فولیکول های مو را از قسمت های مختلف بدن بیمار استخراج می کند. معمولا استخراج موها از پشت سر بیمار صورت می گیرد اما ممکن است با تشخیص پزشک فولیکول ها از قسمت های دیگر استخراج شوند.

بعد از این که فولیکول های مو استخراج شدند موها بعد از ایجاد بی حسی موضعی در قسمت های مورد نظر کاشته می شوند. معمولا در کاشت مژه تعداد ۲۵ تا ۶۰ تار مو در پلک ها کاشته می شود این تعداد مو میتواند باعث شود تا پلک ها ظاهر زیبایی را به خود بگریند. البته در مواردی که فرد به صورت کامل مژه های خود را از دست داده ممکن است تعداد بیشتری از موها پیوند داده شود.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم