مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش کاشت موی ثابت چیست

هزینه کاشت موی ثابت

روش کاشت موی ثابت چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از روش ها ویژگی های خاص خود را دارند.در برخی از روش ها مانند درمان های دارویی در اکثر موارد باید مدت زمان زیادی را صبر کرد تا به نتیجه رسید و علاوه بر این ممکن است روش درمانی موثر نباشد و فرد مجبور شود از روش های دیگر بهره بگیرد. در روش هایی مانند ترمیم مو هم موها در سریعترین زمان ممکن پیوند داده می شوند و عوارضی را هم نخواهند داشت. موهایی که با استفاده از ترمیم مو به دست می آیند عوارضی را به دنبال ندارند اما دائمی نیستند به همین دلیل برخی از افراد آن را ترجیح نمی دهند اما روش کاشت موی ثابت تقریبا متدی است که مزایای روش های مختلف را در خود جای داده است به همین دلیل متقاضیان زیادی دارد که در این مطلب به این روش بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

روش کاشت موی ثابت

روش کاشت موی ثابت چگونه است؟

در روش کاشت موی ثابت از فولیکول هایی اسفتاده می شود که در پشت سر بیمار وجود دارد اما علاوه بر این می توان از قسمت های دیگر بدن که دارای موهای کافی هستند نیز استفاده کرد و به استخراج فولیکول ها پرداخت. معمولا استخراج فولیکول ها به روش های مختلفی صورت می گیرد که هر کدام از این روش ها فواید و معایب خود را دارند.از میان روش های مختلف میتوان به fue , fit و sut  اشاره کرد. انتخاب روش مناسب کاشت مو ثابت از میان این روش ها به عهده متخصصان زیبایی است و افراد نمی توانند از عهده ی انتخاب آن بر آیند.

 

چه افرادی باید از روش کاشت موی ثابت استفاده کنند؟

افرادی میتوانند از روش کاشت موی ثابت استفاده کنند که با استفاده از روش های دگیر نتوانسته باشند به درمان ریزش موهای خود بپردازند. معمولا افرادی که دچار ریزش مو ارثی شده اند مناسب ترین گروه برای استفاده از کاشت مو ثابت می باشند چون این دسته از افراد معمولا با هیچ روشی به جز کاشت مو نمی توانند به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند.

 

روش کاشت موی ثابت چقدر هزینه دارد؟

هزینه ی روش کاشت موی ثابت به عوامل مختلفی مثل تجربه ی متخصص، محل کلینیک و روش کاشت مو ثابت بستگی دارد به همین علت نمی توان قیمت دقیق آن را اعلام کرد. بهتر است بدانید این روش تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گیرد و بیمار مجبور خواهد بود تمام هزینه های آن را به تنهایی بر عهده بگیرد به همین علت ممکن است برای برخی از افراد هزینه ی آن بالا باشد و نتوانند از عهده آن برآیند. برای اطلاع دقیق از قیمت کاشت مو بهتر است به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید تا ضمن برسی شرایطی که دارید بهترین روش ممکن برای شما اعلام شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم