مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش کاشت موی لیزری چست

روش کاشت موی لیزری چست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

معمولا افرادی که دچار ریزش مو میشوند در وهله ی اول به حجمه ی بسیار زیادی از روش های درمانی مواجه می شوند از داروهای گیاهی گرفته تا روش های کاشت موی لیزری که در تبلیغات مشاهده می شود و حتی برخی افراد سودجو نیز در این بین کاشت موی مصنوعی که انجام ان برایشان بسیار ساده است را توصیه می کنند. به دلیل حجمه ی بالای تبلیغات معمولا بسیاری از افراد دچار سرگردانی می شوند و نمی دانند دقیقا باید کدام روش را برای درمان ریزش موی خود به کار گیرند.
برای رهایی از این سردرگمی ها باید فرد تلاش کند تا با روش های مختلف آشنایی پیدا کرده و از فواید و مزایای آنها اطلاع پیدا کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن به درمان مشکل خود بپردازد و با به کارگیری روش های مناسب صاحب موهایی مناسب و زیبا شود. البته متخصصان زیبایی هم می توانند تا حد زیادی شما را راهنمایی کنند.

کاشت موی لیزری

کاشت موی لیزری چیست؟

شاید شما هم جزء افرادی باشید که کاشت موی لیزری را در برخی از تبلیغات و یا سایت ها مشاهده کرده اید و این برایتان تعجب برانگیز بوده است که لیزر چه نقشی را در کاشت مو دارد. بهتر است بدانید کاشت موی لیزری صرفا برای تبلیغات به کار گرفته می شود و در طول کاشت مو به هیچ وجه از اشعه ی لیزر استفاده نمی شود. از لیزر بیشتر برای از بین بردن فولیکول های مو و در از بین بردن موها استفاده می شود نه در کاشت مو.

البته بهتر است بدانید درست است که کاشت موی لیزری وجود ندارد و در کاشت مو نمی توان از لیزر استفاده کرد اما روش هایی نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توان به کمک لیزر به تحریک فولیکول ها کمک کرد و بدین وسیله به درمان ریزش مو و کم پشتی پرداخت که از میان موثرترین این روش ها می توان به کلاه لیزی و یا شانه های لیزری اشاره کرد.

 

بهترین روش برای کاشت مو

برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که می توانند تاثیراتی قابل توجهی را در درمان ریزش مو داشته باشند و کم پشتی و طاسی سر را به راحتی بهبود بدهند. در برخی از روش ها مانند fit و fue می توان در مدت زمان یک جلسه تعداد زیادی از موها را بر روی سر بیمار کاشت اما روش هایی هم وجود دارند که در یک جلسه فقط میتوان در حدود ۱۰۰۰ مو را پیوند داد. بهتر است بدانید انتخاب روش کاشت مو فقط به عهده ی متخصصان زیبایی است و بیمار نمی تواند به صورت درست آن را انتخاب کند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم