مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش کاشت مو برای الوپسی

کاشت مو در الوپسی

روش کاشت مو برای الوپسی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید ریزش مو به علل مختلفی رخ می دهد و در اکثر موارد می توان آن را با استفاده از داروهای گیاهی و شیمیایی به راحتی درمان کرد. در مواردی هم که این داروها جواب نمی دهند قطعا روش هایی مانند کاشت مو می تواند نتایج قابل توجهی را داشت باشد و کچلی وطاسی را به راحتی درمان کند. اما در مواردی علت ریزش مو می تواند کاملا متفاوت باشد و همین باعث شود فرد نتواند به راحتی به درمان ریزش موهای خود بپردازد و مجبور باشد کچلی را بپذیرد. یکی از این علت ها که باعث ریزش مو می شود بیماری آلوپسی است که نوعی بیماری خود ایمنی به شمار می آید. افرادی که دچار این بیماری می شوند در مدت زمان کمی تمام موهای بدن خود را از دست می دهند و زیباییشان کاهش پیدا می کند. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به موضوع کاشت مو برای الوپسی بپردازیم پس تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

کاشت مو برای الوپسی

آلوپسی چیست؟

همانطور که به آن اشاره کردیم ریزش مو می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد که گاه علت آن وجود یک بیماری خود ایمنی به نام آلوپسی خواهد بود. آلوپسی به یک نوع بیماری گفته می شود که در آن فرد دچار ریزش موی شدید می شود به طوری که در مدت زمان کوتاهی فرد موهای تمام قسمت های بدن از جمله سر،ابروها و مژه ها را از دست می دهد و به راحتی نمی توان از آن جلوگیری کرد.

در این بیماری بدن با موهایی که در سطح پوست رشد می کنند مبارزه کرده و به آن به چشم یک عامل بیگانه نگاه می کند و هر نوع مویی که در بدن وجود داشته باشد را از بین می برد به همین دلیل کاشت مو برای الوپسی در اکثر موارد بی نتیجه خواهد بود.

 

کاشت مو برای الوپسی چگونه صورت میگیرد؟

بسیاری از افراد تصور می کنند کاشت مو برای الوپسی در همه ی حالات نشدنی است و این افراد به هیچ وجه نمی توانند زیبایی خود را افزایش دهند اما بهتر است بدانید این افراد به راحتی می توانند با استفاده از ترمیم مو به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کنند به صورتی که هیچکس متوجه استفاده از این روش نشود.

در ترمیم مو از موهایی مصنوعی و پروتز برای کاشت مو استفاده می شود و تمام موها بر روی پوست قرار می گیرند و به هیچ وجه وارد پوست نمی شوند. به همین دلیل به علت اینکه وارد بدن نمی شوند امکان پس زدن و ریزش آن وجود نخواهد داشت و فرد می تواند به راحتی به زندگی روزمره خود بپردازد. برای همین این روش  بهترین روش کاشت مو برای الوپسی به شمار می رود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند