مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ساکشن چربی های اضافه برای تناسب اندام مردان

تناسب اندام در مردان

ساکشن چربی های اضافه برای تناسب اندام مردان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شاید تصور کنید تناسب اندام فقط برای زنان اهمیت دارد و مردان اهمیتی به تناسب اندام خود نمی دهند اما اگر به باشگاه های تناسب اندام دقت کنید خواهید دید که تعداد آقایان در حد قابل قبولی قرار دارد و این نشان دهنده این است که تناسب اندام مردان هم تا حد زیادی اهمیت دارد و نباید آن را نادیده گرفت. برای تناسب اندام می توان از روش های مختلفی بهره گرفت اما متاسفانه همه ی روش ها تاثیر گذار نیستند.
مثلا بسیاری از افراد بعد از مدت ها فعالیت در رشته ی بدنسازی نمی توانند چربی های برخی از قسمت های بدنشان را آب کنند. از میان این قسمت ها می توان به شکم و پهلو اشاره کرد که معمولا به علت تجمع بیش از حد چربی لاغر کردنشان کار سختی به شمار می رود. البته بهتر است بدانید روش هایی مانند ساکشن وجود دارد که میتواند به بهترین و کاملا ایمن شکل تناسب اندام مردان را به وجود آورد.

تناسب اندام مردان

چه افرادی باید از ساکشن استفاده کنند؟

به طوری کلی برای ساکشن علاوه بر خانم ها می توان برای تناسب اندام مردان نیز بهره گرفت و از نظر جنسیت هیچ تفاوتی وجود ندارد. از ساکشن چربی ها زمانی میتوان بهره گرفت که برخی از نقاط بدن دچار چربی های اضافه شده باشند و با لاغری آنها بتوانید به اندام مورد نظرخود دست پیدا کنید اما در مواردی که فرد دچار چاقی بیش از حد و اضافه وزن غیر قابل قبول است روش های ساکشن به هیچ وجه کاربرد نخواهند داشت و فرد باید به جراحی های بزرگتری مانند جراحی اسلیو و سایر روش های این چنینی مراجعه کند.

 

بهترین روش ساکشن برای تناسب اندام مردان

برای تناسب اندام مردان روش های مختلفی وجود دارد که اکثرا مانند هم عمل می کنند و تفاوت عمده ای را نمی توان در آنها مشاهده کرد. اما به طور کلی این روش ها در تخریب چربی ها و از بین برده پیوند آن ها تفاوت دارند مثلا در لیپوماتیک چربی ها از طریق ارتعاشاتی که به وجود می آید پیوند خود را از دست می دهند در صورتی که در لیپولیز این کار را اشعه ی لیزر انجام می دهد. ولی باید توجه داشته باشید که در انتهای همه ی این روش ها چربی ها با استفاده از ساکشن تخلیه می شوند.

همانطور که گفتیم همه ی این روش ها برای تناسب اندام مردان تقریبا یکسان عمل می کنند اما تفاوت های کوچکی که دارند باعث می شود تا یک روش برای برخی از بیماران ترجیح داده شود و عوارض کمتری را به دنبال داشته باشد که تشخیص آن به عهده ی متخصص زیبایی خواهد بود.

 

عوارض ساکشن برای تناسب اندام مردان

روش های ساکشن برای تناسب اندام مردان ایمن ترین روش ممکن خواهند بود چون تنها روشی هستند که در آن می توان چربی ها را به صورت غیرتهاجمی از بین برد. اما ممکن است عوارضی مانند عفونت، اسکار، سوختگی پوست شلی پوست و مشکلات این چنینی در درصد بسیار کمی از بیماران به وجود آید که معمولا متخصصان با تجربه تعداد بسیار کمی از این موارد را در کارنامه ی خود خواهند داشت.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم