مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

سن پیوند مو در مردان چقدر است

سن پیوند مو در مردان چقدر است

سن پیوند مو در مردان چقدر است

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پیوند مو یکی از بهترین روش ها برای رفع ریزش مو است که میتوان از آن استفاده نمود. این روش در صورتی که فرد دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشد تقریبا تنها روش درمانی است که میتوان از آن استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی و یا ارثی شده اند راهی به جز استفاده از این روش ندارند. برای این که فردی بتواند از این روش برای رفع ریزش مو استفاده کند باید شرایط کافی داشته باشد. یکی از مهترین شرایطی که وجود دارد دارا بودن بانک موی کافی است. بانک موی بیمار باید برای پیوند به ناحیه ی سر مناسب باشد و بعد از پیوند ظاهری غیر طبیعی به وجود نیاید. علاوه بر این سن پیوند مو در مردان و زنان بسیار مهم است به طوری که قرار داشتن در سنین دیگر باعث میشود تا متخصصان فرد را از کاشت مو منع کنند و فرد مجبور باشد از روش های دیگر استفاده کند.

سن پیوند مو در مردان

سن پیوند مو در مردان چقدر است؟

همانطور که گفتیم سن پیوند مو در مردان و زنان یکی از مهمترین شرایطی است که فرد باید برای استفاده از کاشت مو از آن برخوردار باشد. معمولا مردان برای استفاده از پیوند مو وباید حداقل سن ۲۵ سالگی را رد کرده باشند. البته برخی از متخصصان توصیه میکنند تا سنین ۳۰ سالگی صبر کنید چون تا قبل از این سنین امکان بررسی الگوی دقیق ریزش مو وجود نخواهد داشت و همین باعث میشود امکان ریزش مو ها بعد از پیوند افزایش پیدا کند. اما بعد از این سنین میتوان به راحتی الگوی ریزش مو را بررسی کرد و از این که موها ریزش پیدا نمیکنند اطمینان حاصل کرد.

 

مزایای کاشت مو چیست؟

در صورتی که سن پیوند مو در مردان برای استفاده از این روش رعایت شود این روش مزایای قابل توجهی خواهد داشت که قطعا شاهد آن خواهید بود. کاشت مو تقریبا تنها روشی است که با استفاده از آن میتوانید این اطمینان را داشته باشید که ریزش موهایتان بازنخواهد گشت. علاوه بر این موهایی که برایتان به وجود می آید ظاهر غیر طبیعی ندارد و حتی فراموش خواهید کرد که قبل دچار ریزش مو و کچلی شده بودید.

 

معایب کاشت مو چیست؟

کاشت مو معایبی نیز دارد که باعث میشود برخی از افراد مجبور باشند از روش های دیگر استفاده کنند. همانطور که گفتیم سن پیوند مو در مردان بالایی ۲۵ الی ۳۰ سال است به همین دلیل افرادی که در سنین پایین تر قرار داشته باشند مجبور خواهند بود از روش های دیگر استفاده کنند. همچنین هزینه ی کاشت مو بالاتر از روش های دیگر است و ممکن است بسیار از افراد توان پرداخت آن را نداشته باشند

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم