مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

سوالات متداول کاشت مو

سوالات کاشت مو

سوالات متداول کاشت مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید از دست دادن موها میتواند یکی از بدترین اتفاقات زندگی افراد باشد. به خصوص برای آقایان که این اتفاق امری شایع در آنها می باشد. باید بدانید که نیازی نیست در رابطه با از دست دادن موهای خود نگرانی داشته باشید. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه زیبایی انجام شده است باعث شده تا روش های بسیار زیادی برای درمان ریزش مو به دنیا معرفی شود که یکی از بهترین و معروف ترین و شاید بتوان گفت که موثرترین این روش ها، کاشت مو می باشد. اما همواره هنگامی که افراد تصمیم به انجام این کار میگیرند سوالات متداول کاشت مو ذهن آنها را به خود مشغول می کند از همین رو ما در نظر گرفتیم به چند نمونه از سوالات متداول کاشت مو که ممکن است در ذهن بسیاری از افراد وجود داشته باشد و به عنوان یک عامل بازدارنده از انجام این کار در آنها نقش داشته باشد پاسخ دهیم با ما همراه باشید.

سوالات متداول کاشت مو

سوالات متداول کاشت مو

همانطور که گفته شد تصمیم داریم تا به برخی از سوالات متداول کاشت مو پاسخ دهیم اولین سوالی که افراد زیادی پس از مراجعه به کلینیک و پزشک متخصص مطرح می کنند این است که:

آیا امکان ریزش مو پس از کاشت مو وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که در صورتی که کاشت موی دائمی داشته باشید موهای کاشته شده تحت هیچ شرایطی دچار ریزش نمی شوند. دلیل این مسئله این است که موهای کاشته شده همان موی شخص بوده که از پشت سر او برداشته شده است و موهای پشت گیرنده ی دریافت هورمون های ریزش نیستند.

آیا در محل کاشت مو زخم و علامت زخم باقی می ماند؟

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده و همچنین بروز ابزارهایی که به وجود آمده شکاف های بسیار ریزی برای برداشت گرافت ها استفاده می کنند که هیچ اثری از آنها بر روی پوست سر باقی نمی ماند.

آیا انجام این عمل برای بیمار درد به همراه دارد؟

باید بگوییم که انجام این عمل هیچ دردی را متوجه بیمار نمیکند. زیرا تحت بیحسی انجام می شود و بیمار پس از انجام عمل به راحتی میتواند به کارهای روزمره خود بپردازد.

چه روشی برای کاشت مو موثر است؟

در رابطه با این سوال باید به شما بگوییم که تصمیم نهایی به پزشک شما بستگی دارد. در واقع او با بررسی هایی که انجام می دهد باید بهترین روش کاشت مو را برای شما انتخاب کند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند