مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ضررهای ترمیم مو در بانوان و آقایان

روش ترمیم مو در بانوان و آقایان

ضررهای ترمیم مو در بانوان و آقایان

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بسیار از کلینیک ها و مراکز زیبایی خدمات متفاوتی را برای رفع نواقص زیبایی و زیباتر شدن ارائه می دهند که اکثر آن ها میتوانند نتیجه بخش باشند اما توجه به عوارض این روش ها چیزی است که قبل از هر چیز باید بررسی شود. چون برخی از این روش ها ممکن است عوارضی را در بر داشته باشند که به راحتی قابل درمان نباشد و بیمار قادر به پذیرفتن ریسک آن نباشد. در درمان ریزش مو هم دقیقا به همین صورت است و روش های مختلفی که در آن وجود دارد ممکن عوارضی را داشته باشند که بیماران را از انجام آن منصرف کند اما در این میان روشی به نام ترمیم مو وجود دارد که ادعا می شود هیچ ضرری را به دنبال ندارد و همه ی افراد می توانند بدون کوچکترین نگرانی به استفاده از آن بپردازند به همین دلیل در این مطلب قصد داریم ضررهای ترمیم مو را بررسی کنیم تا بتوانید با خیال راحت در انتخاب این روش تصمیم بگیرید.

ضررهای ترمیم مو

 

روش ترمیم مو در بانوان و آقایان

برای بررسی ضررهای ترمیم مو قبل از هر چیز باید دانید که این ترمیم مو به چه شکلی انجام می شود. به همین علت ابتدا به توضیح آن می پردازیم. در ترمیم مو ابتدا با استفاده از موهای مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند موهای بیمار به صورت دقیق شبیه سازی می شود. یعنی رنگ موها با موهای بیمار یکسان می شود و علاوه بر آن تراکم بیمار بررسی میشود تا بتوان با استفاده از آن حجم مشخصی از موها را برای پوست بیمار قرار داد. بعد از این مرحله موها بر روی پروتز قرار می گیرد و با استفاده از چسب های گیاهی بر روی سر قرار می گیرند و کاملا ثابت می شوند.

 

ضررهای ترمیم مو

همانطور که گفتیم ترمیم مو کاملا با استفاده از مواد طبیعی انجام می شود و در قرار دادن موها بر روی سر از جراحی استفاده نمی شود به همین دلیل نمی توان عارضه ی خاصی را برای این روش عنوان کرد.در واقع ضررهای ترمیم مو که برخی عنوان می کنند بیشتر در مورد کلاه گیس که از مواد مصنوعی ساخته می شود صادق است و ترمیم مو قطعا نمی تواند عوارض آن را داشته باشد.

در کلاه گیس ممکن است به دلیل عدم تهویه هوا و مصنوعی بودن الیافی که در آن وجود دارد حتی شاهد عفونت بر روی پوست سر باشیم که در ترمیم مو هیچ نوع نگرانی ای از این بابت نباید وجود داشته باشد. البته افرادی که دچار بیماری های خاص پوستی در قسمت سر هستند باید قبل از هر چیز با پزشک مشورت کنند.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم