مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ضرر و عوارض بوتاکس صورت چیست

بوتاکس صورت چیست

ضرر و عوارض بوتاکس صورت چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی پوست که طرفداران زیادی نیز دارد تزریق بوتاکس یا همان سم ضعیف شده بوتولینوم می باشد که نام تجاری آن بوتاکس است و با تزریق این سم به زیر پوست نواحی مختلف صورت به علت خاصیت پرکنندگی آن و فلج کردن موقت عضلات حرکتی صورت چین و چروک و افتادگی پوست صورت رفع می گردد و چهره فرد استفاده کننده تا چندین سال جوانسازی می گردد اما این روش مانند هر روش جوانسازی دارای مزایا و عوارض مختص به خود می باشد که هر فردی قبل از استفاده باید در مورد تمام این مزایا و عوارض اطلاعات درستی کسب نماید.

بوتاکس صورت 

مزایای بوتاکس صورت

  • بوتاکس روشی بدون درد، خونریزی و جراحی جهت رفع چروک و مشکلات پوستی صورت می باشد.
  • در صورت تزریق مناسب و صحیح بوتاکس چهره فرد تا چند سال جوانسازی می گردد و چین و چروک و خطوط ایجاد شده در آن رفع می شود.
  • با استفاده از بوتاکس می توان حجم از دست رفته چربی زیر پوست را جبران نمود و حتی چهره افرادی را که بر اثر بیماری یا کاهش وزن دچار کاهش چربی زیر پوست شده اند بازسازی نمود.

ضرر و عوارض بوتاکس صورت

ضرر و عوارض بوتاکس از ۳ ناحیه تزریق بیش از اندازه ، تزریق نابجا و انتشار دارو متوجه بیمار می باشد وگرنه تزریق بوتاکس عوارض بسیار کوتاه و گذرایی مانند التهاب در محل تزریق، تورم، سوزش و درد ناشی از تزریق را برای بیمار در پی دارد که این عوارض پس از چند ساعت به خودی رفع خواهند شد، دوز بالای تزریق بوتاکس ممکن است پس از جذب مقدار کم آن وارد خون گردد و برای بیمار خطر آفرین باشد، تزریق نامناسب بوتاکس ممکن است باعث فلج شدن دائمی عضلات حرکتی صورت مخصوصا در هنگام خندیدن گردد همچنین در صورت تزریق غیر تخصصی ممکن است در صورت یا ابروها نامتقارنی ایجاد شود.

کاربرد بوتاکس صورت 

با تزریق بوتاکس صورت مشکلاتی مانند خط اخم و خط لبخند، افتادگی ابروها، چین و چروک پیشانی، چین و چروک اطراف چشم، تیک های عصبی و عضلانی و تعرق بیش از حد در کف دست ها و زیر بغل رفع می گردد که تزریق در هر ناحیه ای که باشد باید توسط فرد متخصص صورت بگیرد زیرا تزریق غیر تخصصی در هر ناحیه ای که باشد ممکن است عوارضی مانند سرگیجه، حالت تهوع، حساسیت و افتادگی پلک را برای فرد در پی داشته باشد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم