مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

علت سوختگی پوست بعد از لیزر

علت سوختگی پوست بعد از لیزر

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برخی از افراد به صورت ژنتیکی دارای موهای زائد بیشتری نسبت به سایرین هستند. به دلیل این که موهای زائد تا حد زیادی زیبایی را تحت شعاع خود قرار می دهد این افراد دائما به دنبال روش هایی می گردند تا با استفاده از آن بتوانند به رفع موها زائد بپردازند. برای رفع موهای زائد روش های مختلفی وجود دارد که این روش ها به دو دسته ی دائمی و موقت تقسیم می شوند. روش های دائمی روش هایی هستند که با استفاده از آن می توان تا مدت ها از شر موهای زائد و ظاهر نا زیبایی که به وجود می آورند خلاص شد. لیزر یکی از روش هایی است که می تواند به صورت دائمی موها زائد را از بین ببرد. اما متاسفانه برخی افراد به علت سوختگی پوست بعد از لیزر از انجام آن خودداری می نمایند و تصور میکنند در هر صورت به آن مبتلا خواهند شد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به سوختگی پوست بعد از لیزر بپردازیم.

سوختگی پوست بعد از لیزر

سوختگی پوست بعد از لیزر

سوختگی پوست بعد از لیزر یکی از عوارضی است که برخی از افراد بعد از مراجعه به کلینیک ها برای رفع موهای زائد آن را تجربه می کنند. این افراد بعد از انجام لیزر اسکارها و زخم هایی را در ناحیه ای که لیزر انجام شده است مشاهده می کنند. این زخم ها را اکثر موارد می توانند آثار دائمی را به دنبال داشته باشند و باعث شوند اثرات آن ها تا مدت ها بر روی پوست افراد باقی بماند. برخی از افراد تصور می کنند این عوارض کاملا طبیعی هستند و برای بسیاری از افراد وجود دارند. اما واقعا علت سوختگی پوست بعد از لیزر چیست؟

 

علت سوختگی پوست بعد از لیزر

سوختگی پوست بعد از لیزر تنها می تواند یک علت اصلی داشته باشد و آن این است که برای لیزر از متخصصان با تجربه بهره نگرفته اید و به مراکزی مراجعه کرده اید که احتمالا اعتبار کافی را  نداشته اند.برای لیزر موهای زائد تنها متخصصانی می توانند اقدام کنند که از دستگاه های مختلف برای لیزر موهای زائد اطلاع دقیقی داشته باشند و بتوانند پوست و موی بیمار را به صورت دقیق بررسی کند تا به این موضوع پی ببرند که چه روشی برای لیزر موهای این بیماران مناسب تر است.

البته علت سوختگی پوست بعد از لیزر می تواند در مواردی استفاده از داروهای خاص باشد که آن را به پزشک خود اطلاع نداده اید. علاوه بر این لیزر موهای زائد بعد از حمام آفتاب می تواند باعث سوختگی پوست شود که در بسیاری از موارد افراد بدون این که این موضوع را با پزشک در میان بگذارند برای لیزر موهای زائد اقدام می کنند.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند