مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عملکرد لیزر دایود چگونه است

عملکرد لیزر دایود چگونه است

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موهای زائد یکی از اصلی ترین دلایلی است که متقاضیان برای رفع آن به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند.تقریبا موهای زائد میتواند در همه ی افراد مشکلات زیادی را ایجاد کند اما قطعا موهای زائد برای خانم ها مشکلات بیشتری را به دنبال خواهند داشت به همین دلیل بسیاری از متقاضیان رفع موهای زائد خانم ها هستند.برای رفع موهای زائد روش های دائمی زیادی وجود دارند که در اکثر  موارد نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهند داشت.برای استفاده از این روش ها باید توجه داشته باشید که به بهترین متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون در صورتی که این روش ها را افراد غیر متخصص انجام دهند ممکن است عوارض غیر قابل جبرانی برایتان به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد. عملکرد لیزر دایود باعث شده است که در بسیاری از مواقع برای رفع موهای زائد از این روش استفاده شود.

عملکرد لیزر دایود

لیزر دایود برای چه افرادی مناسب است؟

عملکرد لیزر دایود در اکثر موارد بسیار قابل توجه خواهد بود به همین دلیل میتوانید برای رفع موهای زائد بدون هیچگونه نگرانی از این روش استفاده کنید.این روش برای تمام افرادی که دارای موهای زائد در قسمت های مختلف بدن خود هستند مناسب خواهد بود.بهتر است بدانید با استفاده از این روش میتوان تقریبا موهای زائد تمامی قسمت های بدن را از بین برد و هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد.علاوه بر این به علت عملکرد لیزر دایود که فقط در لایه ی درم پوست انتشار میابد شاهد کمترین عوارض از این روش درمانی خواهیم بود.

 

عملکرد لیزر دایود چگونه است؟

عملکرد لیزر دایود به این صورت است که برای رفع موهای زائد از طول موجی در حدود هشتصد نانومتر استفاده میشود.این امواج باعث میشود تا دمای قابل توجهی در فولیکول های مو باشیم و به دنبال آن رشد موها کاهش پیدا کند.در واقع دمایی که در فولیکول ها ایجاد میگردد باعث میشود تا فولیکول ها سوزانده شوند و در برخی موارد کاملا از بین بروند.لیزر دایود در رنگدانه های تیره مو تاثیر میگذارد به همین دلیل اسیبی را به پوست وارد نخواهد کرد.

 

عوارض لیزر دایود چیست؟

همانطور که گفتیم عملکرد لیزر دایود باعث میشود تا عوارض این روش به حداقل ممکن برسد.در این روش امواج لیزر فقط در لایه ی درم انتشار پیدا میکند و در شرایط عادی هیچ مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد اما قطعا در صورتی که برای استفاده از این روش به افراد غیر متخصص مراجعه کنید هیچ تضمینی در ایمن بود این روش وجود نخواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند