مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره جراحی پلاستیک فک و صورت بیشتر بدانیم

جراحی پلاستیک فک و صورت چگونه انجام می شود

درباره جراحی پلاستیک فک و صورت بیشتر بدانیم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در صورتی که شما هم جزء افرادی باشید که از چهره ی خود رضایت کافی ندارید حتما باید به دنبال روشی باشید که با استفاده از آن بتوانید به افزایش زیبایی خود بپردازید.معمولا برای اینکار روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به هدفی که از روش های مختلفی دارید میتوانید از بهترین روش موجود استفاده کنید.در برخی از موارد نواقص زیبایی به راحتی با استفاده از لیزر و روش های غیر تهاجمی از بین میروند اما گاهی هم نیاز خواهد بود تا برای افزایش زیبایی از روش های جراحی سنگین استفاده کنید. عمل جراحی پلاستیک فک و صورت از روش هایی است که میتواند تغییرات زیادی را در چهره ی افراد به وجود آورد و نتایج قابل توجهی را به وجود آورد به همین دلیل در صورتی که صورتتان دچار نواقص زیادی است بهتر است از این روش برای دستیابی به نتیجه استفاده کنید در ادامه به این روش بیشتر میپردازیم.

جراحی پلاستیک فک و صورت

عمل جراحی پلاستیک فک و صورت برای چه افرادی مناسب است؟

عمل جراحی پلاستیک فک و صورت برای افرادی مناسب است که به صورت مادرزادی و یا به علت حوادث مختلف در صورشان ناهنجاری های شدید وجود دارد.این افراد در صورتی که به رفع مشکل خود نپردازند مشکلات روحی زیادی را تجربه خواهند کرد و ممکن است به مشکلات زیادی دچار شوند به همین دلیل بهتر است برای رفع نواقص زیبایی خود به جراحی پلاستیک فکر کنند و برای استفاده از ان به متخصصان زیبایی مراجعه کنند تا امکان استفاده از این روش ها مشخص شود.قطعا در صورتی که امکان استفاده از جراحی پلاستیک را داشته باشید میتوانید به چهره ی مورد نظر خود دست پیدا کنید.

 

عمل جراحی پلاستیک فک و صورت چگونه انجام میشود؟

عمل جراحی پلاستیک فک و صورت با توجه به نواقصی که بیماران دارند ممکن است به صورت کاملا متفاوت انجام شود.به صورت کلی جراحی فک به دو دسته ی جراحی فک پایین و بالا تقسیم میشود.در این روش ها متخصصان  برای بریدن فک ها،برش هایی را در مخاط و عضلات ایجاد میکنند.بعد از این معاینات لازم استخوان ها در جای خود قرار میگیرند و محل برش ها بخیه زده میشود.البته در مواردی هم برای رفع نواقص چانه لازم است که از پروتز چانه استفاده شود.این برای مواقعی خواهد بود که چانه ها کوچکتر از حالت طبیعی باشند.

 

عمل جراحی پلاستیک فک و صورت چه عوارضی دارد؟

عمل جراحی پلاستیک فک و صورت به علت اینکه نوعی عمل جراحی است ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل نمیتوان گفت این روش عارضه ای ندارد اما به طور کلی استفاده از این روش در اکثر موارد عوارضی را به دنبال نخواهد داشت.خونریزی یکی از عوارض عمل جراحی پلاستیک فک و صورت است که ممکن است در مواردی شدید باشد.علاوه بر این برخی از افراد بی حسی را تجربه میکنند و در محل عمل دچار عفونت میشوند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند