مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاربردهای عمل پی آر پی برای تقویت مو و جوانسازی پوست

عمل پی آر پی برای تقویت مو

کاربردهای عمل پی آر پی برای تقویت مو و جوانسازی پوست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 کاربرد های زیبایی عمل پی آر پی

امروزه پی آر پی در روش ها و اعمال زیبایی نیز نفوذ کرده و انجام  مواردی نظیر تقویت مو و جوانسازی پوست از مهمترین کاربرد های عمل پی آر پی هستند. با این هنوز مطالعات بر روی نتایج حاصل از پی آر پی بر روی پوست و مو در حال انجام شدن است . اما در همین مرحله هم نتایج مثبتی از کاربرد پی آر پی برای پوست و مو دیده  می شود که به دلیل اینکه این روش بسیار کم عارضه است، حتی در صورتی که نتیجه ی زیادی برای فرد نداشته باشد، ضرر خاصی هم برای او به دنبال ندارد.

 عمل پی آر پی


عمل پی آر پی برای تقویت مو

این روش موجب تقویت فولیکول های مو و در نتیجه استحکام و ضخامت بیشتر مو می شود. هر چند که نتایج حاصل از تزریق پی آر پی مو را نمی توان هم رده ی نتیجه ی روش های دیگری نظیر کاشت مو دانست اما در بسیاری مواقع انجام پی آر پی در کنار کاشت مو، موفقیت و اثر بخشی کاشت را بیشتر می کند. از پی آر پی تنها نیز نتایج مفیدی برای تقویت موها به دست می آید که شاید برخی افراد را راضی کند اما کسانی که دنبال تغییرات بیشتری در موهای خود هستند بایستی از روش های دیگر تقویت مو استفاده کرده و پی آر پی را به عنوان مکملی موثر برای روش اصلی خود در نظر داشته باشند. در حال حاضر نیز برخی از کلینیک های زیبایی پوست و مو استفاده از پی آر پی را در پکیج های تقویت مو ارائه می دهند.

اثرات پی آر پی در جوانسازی پوست

کمک به درمان عارضه های پوستی مانند لک های پوستی، چین و چروک های خفیف، اسکار های زخم و سوختگی و به طور کلی کمک به جوانسازی پوست یکی دیگر از کاربرد های پی آر پی در زمینه ی زیبایی است. تزریق پی آر پی به پوست موجب فعال شدن فیبروبلاستها و همچنین کلاژن سازی در پوست می گردد که موجب افزایش سرعت بافت سازی و ترمیم پوست می شود و نتیجه ی بافت سازی طبیعی پوست این است که چین و چروک های پوست شروع به ترمیم و پر شدن می کنند و طی این فرایند طبیعی پوست جوان تر، شاداب تر و شفاف تر از گذشته به نظر می رسد.

این روش جوانسازی طبیعی پوست هر چند که ممکن است روند کندی داشته باشد اما نتایج حاصل از آن دوام قابل قبولی دارند. در جوانسازی پوست نیز می توان عمل پی آر پی را به تنهایی و یا در کنار سایر روش های جوانسازی پوست و به عنوان مکمل برای اثر بخشی بهتر سایر روش ها، انجام داد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم