مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض و معایب جراحی لاغری ساکشن

جراحی لاغری ساکشن چیست

عوارض و معایب جراحی لاغری ساکشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

تجمع چربی ها در قسمت هایی از بدن بیشتر رخ می دهند و به همین دلیل از بین بردن آن ها معمولا سخت می باشد. بسیاری از افراد برای کاهش وزن خود از روش های مختلفی استفاده می کنند و گاهی به نتایج قابل توجهی نیز دست پیدا می کنند و تا حد زیادی وزن خود را کاهش می دهند اما با این وجود باز هم در نقاطی از بدنشان مانند شکم و پهلو دچار چاقی هستند و نمی توانند با روش های عادی آن ها را آب کنند. در این مواقع روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن می توان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد و به راحتی قسمت های چاق بدن را به صورت موضعی لاغر کرد بدون این که قسمت های دیگر لاغر شوند. یکی از این روش  ها جراحی لاغری ساکشن است که بحث های مختلفی درباره ی فواید و مزایای ان وجود دارد که صحت آن معلوم نیست به همین علت در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به بررسی آن بپردازیم.

جراحی لاغری ساکشن

جراحی لاغری ساکشن چیست؟

جراحی لاغری ساکشن روشی است که استفاده از آن محدود به هیچ کشور خاصی نیست و امروزه در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. از این روش برای افرادی استفاده می شود که وزن بالایی را نداشته باشند چون به برای درمان اضافه وزن به هیچ وجه نمی تواند موثر واقع شود و هیچ فایده ای را نخواهد داشت. این روش فقط برای افرادی کاربرد دارد که قصد دارند با خارج کردن چربی های یک نقطه از بدن خود و رفع شلی و افتادگی آن به زیبایی بیشتری دست پیدا کنند.

جراحی لاغری ساکشن با استفاده از برش های کوچک در حد چند میلی متر انجام می شود. بعد از ایجاد برش لوله های فلزی باریکی با استفاده از یک دستگاه مکش وظیفه این را برعهده دارند تا چربی ها را خارج کنند.

 

عوارض و معایب جراحی لاغری ساکشن

جراحی لاغری ساکشن به علت اینکه فشار زیادی را به بافت ها وارد می کند می تواند عوارضی را برای بیمار به دنبال داشته باشد به همین دلیل قبل از هر چیز باید از این عوارض اطلاع داشت. یکی از عواضی که ممکن است برای بیماران به وجود آید ورم ناشی از حفره هایی است که برای خارج کردن چربی ها به جای می ماند که در روش های قدیمی ساکشن به کرات شاهد آن بوده ایم. علاوه بر این ممکن است در اثر ساکشن به عروق لنفاتیک صدمه ایجاد شود.

نکته ای دیگر که در رابطه با معایب جراحی لاغری ساکشن باید بدانید این است که این روش به هیچ وجه دائمی نیست و در صورت ادامه ی عادت های قبلی به راحتی چربی ها باز خواهند گشت و هیچ سودی از این عمل نخواهید برد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم