مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض پی آر پی بعد از کاشت مو

پی آر پی بعد از کاشت مو چیست

عوارض پی آر پی بعد از کاشت مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کاشت مو روشی است که استفاده از ان به تنهایی میتواند نتایج قابل توجهی به دنبال داشته باشد اما برخی از افراد به علت این که به نتایج بهتری دست پیدا کنند تصمیم میگیرند تا بعد از کاشت مو از روش های دیگر نیز استفاده کنند تا رشد موهایشان افزایش پیدا کند و موهای زیباتری داشته باشند. به طور کلی برای استفاده از این روش ها بهترین کار ممکن این است که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون ممکن است شرایط خاصی داشته باشید که نتوانید از روش های دیگر بهره بگیرید. اما معمولا استفاده از روش های تقویت مو مانند لیزر و پی آر پی بعد از کاشت مو مشکلی نخواهد داشت و با رعایت فاصله زمانی مناسب میتوانید از آن استفاده کنید. البته برای استفاده از این روش ها در کلینیک ها شرایطتتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر شرایط کافی نداشته باشید اطلاع خواهید یافت.

پی آر پی بعد از کاشت مو

پی آر پی بعد از کاشت مو چه تاثیری دارد؟

استفاده از پی آر پی بعد از کاشت مو در اکثر موارد مشکلی نخواهد داشت و حتی برخی از متخصصان استفاده از آن را توصیه خواهند کرد. پی آر پی باعث میشود تا رشد موهایتان تا حد زیادی افزایش پیدا کند و علاوه بر این شاهد افزایش ضخامت موهایتان نیز باشید. البته از prp نمیتوانید بلافاصله بعد از کاشت مو استفاده کنید اما معمولا بعد از گذشت یک ماه مشکلی در استفاده از این روش وجود نخواهد داشت اما به طور کلی بهتر است در این مورد حتما به پزشک خود مشورت کنید تا اگر با توجه به شرایطی که دارید مشکلی در استفاده از این روش وجود دارد به اطلاعتان برسد.

پی آر پی بعد از کاشت مو سر

عوارض پی آر پی بعد از کاشت مو چیست؟

در صورتی که امکان پی آر پی بعد از کاشت مو توسط متخصصان تایید شود قطعا عوارضی را مشاهده نخواهید کرد. چون پی ار پی یکی از ایمن ترین روش ها برای تقویت مو است که استفاده از آن هیچ عارضه ای به دنبال نخواهد داشت. علاوه بر این بهتر است بدانید افرادی که از prp استفاده میکنند شاهد مزایای دیگر prp نیز خواهند بود. پی ار پی علاوه بر مزایایی که برای تقویت مو دارد باعث جوانسازی و حتی افزایش شفافیت پوست خواهد شد.

لیزرتراپی بعد از کاشت مو چگونه است؟

بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوانید به جای پی آر پی بعد از کاشت مو از لیزتراپی استفاده کنید. لیزتراپی هم تقریبا روشی ایمن برای تقویت مو بعد از کاشت مو است که میتوانید با استفاده از آن شاهد نتایج قابل قبولی باشید. برای استفاده از این روش حتی میتوانید از دستگاه های خانگی لیزر که در بازار به فروش میرسند استفاده کنید.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند