مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض کاشت مو در زنان

عوارض کاشت مو چیست

عوارض کاشت مو در زنان

[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]

برای درمان ریزش مو و کچلی روش های درمانی بسیاری وجود دارد که یکی از متداول ترین روش هایی که از آن استفاده می شود کاشت مو است است. به دلیل اهمیتی که خانم ها به زیبایی خود می دهند معمولا عده ی زیادی از افرادی که کاشت مو انجام می دهند را خانم ها تشکیل داده اند اما تعداد آقایانی هم که این عمل را انجام می دهند کم نیست و به نوع خود قابل توجه است. کاشت مو برای خانم ها معمولا یکی از بهترین روش هایی به حساب می آید که می توان بدون کمترین عوارض به نتیجه ی دلخواه رسید اما برخی به علت عوارض کاشت مو در زنان از انجام کاشت مو می پرهیزند و تلاش می کنند تا با استفاده از داروهای شیمایی و گیاهی به درمان خود بپردازند. درمانی که در اکثر موارد چیزی جزء هزینه های بی مورد را در بر نخواهد داشت. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به عوارض کاشت مو در زنان پس با ما همراه باشید.

عوارض کاشت مو در زنان

کاشت مو در زنان به چه روشی انجام میشود؟

قبل از اینکه به عوارض کاشت مو در زنان بپردازیم بهتر است روش کاشت مو را مورد بررسی قرار دهیم تا بیشتر با آن اشنا شوید. در کاشت مو هدف از انجام عمل این است که فولیکول هایی که در سایر نقاط بدن قرار دارند را به نقاط کم پشت سر انتقال دهیم و با استفاده از این کار کم پشتی و کچلی را درمان کنیم. روش این کار به این صورت است که با روش های جراحی و یا غیر جراحی فولیکول ها از قسمت پشت سر و یا حتی سایر نقاط بدن استخراج می شود و به صورت دانه به دانه و یا گروهی بر روی نقاط کم پشتی قرار داده می شود.

 

بروز عوارض کاشت مو در زنان چقدر است؟

عوارض کاشت مو در زنان به صورت کلی چیزی نیست که فردی را از انجام عمل باز بدارد. بهتر است بدانید کاشت مو حتی در برخی موارد از درمان های دارویی هم ایمن تر است و نباید نگران عوارض آن باشید. در واقع تمام باورهایی که در مورد عوارض حتمی و غیر قابل جبران کاشت مو وجود دارد به طور کلی رد می شود و هیچ مقاله ی علمی به صورت حتم فردی را از انجام این کار منع نکرده است.

 

عوارض کاشت مو در زنان چیست؟

همانطور که گفتیم عوارض کاشت مو در زنان چیزی است که نباید نگران آن بود اما این به معنای به عارضه بودن این عمل نیست چون به هر حال جزء عمل های جراحی به حساب می آید و ممکن است عوارضی برای برخی از بیماران به وجود آید. از میان عوارضی که به وجود می آید می توان به عفونت، تورم پوست سر، خون ریزی، خارش و التهاب اشاره کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم