مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض کاشت مو

عوارض کاشت مو در زنان و مردان

عوارض کاشت مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

عوارض کاشت مو

یکی از مواردی که ممکن است افراد را از عمل کاشت مو منصرف نماید، ترس از عوارض کاشت مو است. نگرانی درباره خارش سر بعد از کاشت مو ، ریزش مو بعد از کاشت مو، شرایط کاشت مو و سن کاشت مو، همه و همه مواردی است که بر تصمیم گیری یک فرد درباره عمل کاشت و ترمیم مو اثر می گذارد. از این رو برای آگاهی بیشتر از خطرات احتمالی و عوارض کاشت مو ، نکاتی را در این مطلب ذکر می کنیم.

انواع روش های کاشت مو

هر عمل زیبایی دارای مزایا و معایبی می باشد که عمل زیبایی کاشت و ترمیم مو نیز از این قاعده مستثنا نیست. کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که از جمله آن ها می توان به کاشت مو به روش SUT، کاشت مو به روش BHT، کاشت مو به روش FIT ، کاشت مو به روش HRT،  کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش ترکیبی و FUT اشاره کرد.

در روش FIT یک نوار افقی از بانک موی سر برداشته شده و در ناحیه کم مو کاشته می شود. در کاشت مو به روش FUT گرفت های مو به صورت پراکنده از ناحیه پشتی سر برداشته می شوند و در جلوی سر کاشته می شود.

عوارض کاشت مو

عوارض کاشت مو به روش FIT و FUT

همانطور که روش های اف آی تی و اف یو تی ، برای افرادی با بانک موی ضعیف مناسب هستند، اما عوارضی نظیر ورم دور چشم و پیشانی را می توان در آن ها مشاهده کرد. علت این تورم، تزریق یک سرم در ناحیه هدف برای کاشت مو است.

همچنین از دیگر عوارض کاشت مو به روش های یاد شده می توان به احتمال نکروز پوست بعد از کاشت مو سر اشاره کرد. به علاوه در صورتی که دکتر کاشت مو شما دارای تجربه کافی نباشد، احتمال عفونت در محل برداشت گرفت ها وجود دارد.

التهاب پوست سر، خارش سر پس از کاشت مو و حتی سکسکه بعد از عمل ترمیم مو، از جمله عوارضی است که ممکن است در صورت انتخاب کلینیک پوست و مو غیر معتبر برای عمل کاشت مو برای شما اتفاق بیفتد.

راه های کاهش عوارض کاشت مو

به منظور کاهش خطرات و ضرر های عمل کاشت مو سر، بهتر است در اولین مرحله در انتخاب کلینیک پوست و مو خود دقت کافی را به عمل آورید. یک متخصص پوست و مو مجرب بهترین روش کاشت مو را با توجه به شرایط پوست و موی شما انتخاب نموده و با بالاترین دقت و در محیطی بهداشتی، خطرات ناشی از عمل را تا حدود قابل توجهی، کاهش می دهد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی های جدید درمانی و زیبایی، روش کاشت مو SUT از جمله روش های کم خطر و کم عارضه در زمینه کاشت مو و ترمیم مو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم