مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر می باشد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر می باشد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر می باشد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه از لیزر به عنوان یک راه درمان دائمی موهای زائد تمامی نواحی بدن یاد می شود. پس از اینکه تمامی جلسات لیزر درمانی را طی کردید می توانید از داشتن پوستی صاف و عاری از هرگونه موی اضافه لذت ببرید. این مسئله باعث شده تا خانم های زیادی از این روش برای حذف موهای زائد و رهایی از آنها استفاده کنند و به نتیجه دلخواه نیز برسند. همانطور که می دانید در لیزر درمانی از اشعه ی کنترل شده ای برای آسیب رساندن و سوزاندن فولیکول های مو استفاده می شود که در نهایت به طور کامل ریشه موها را از بین می برد. همچنین لازم به ذکر است که افرادی که از پوست روشن و موی تیره بهره مندند کاندیدای بسیار مناسبی برای لیزر موهای زائد خود می باشند. اما مهم ترین مسئله ای که در رابطه این لیزر وجود دارد این است که فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر باشد تا افراد به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنند.

جلسات لیزر موهای زائد

جلسات لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد باعث سوزاندن ریشه یا همان پیاز موی زائد می شود و تا حد ممکن آن را از بین می برد یا باعث کاهش موها و نازک نمودن ضخامت آنها می گردد، به گونه ای که در پایان جلسات لیزر موهای زائد شاهد موفقیت ۸۰ تا ۹۰ درصدی حذف موهای زائد خواهیم بود. همانطور که می دانید وقتی لیزر درمانی را شروع می کنید برخی از موهای موجود در ناحیه مورد نظر در خواب به سر می برند همین مسئله باعث می شود تا لیزر درمانی موهای زائد با فاصله های معین طی چند جلسه انجام شوند، این مسئله کمک می کند تا با رشد موهای نهفته (خوابیده) در جلسات بعدی و لیزر نمودن این موها، شاهد حذف موثر و کامل موهای زائد باشید.

به طور کلی برای حذف موهای زائد نیاز است که شما ۴ تا ۶ جلسه درمانی را طی کنید البته باید دقت داشته باشید که با توجه به اینکه کدام ناحیه از بدنتان را لیزر می کنید این جلسات درمانی می تواند متفاوت باشد و در تعداد جلسات بیشتری موهای زائد آنها حذف شود.

اما پس از طی کردن جلسات ماهیانه دیگر نیازی به مراجعه به کلینیک پزشکی برای حذف موهای زائد نمی باشد و شما می توانید این جلسات را به سالانه یک یا دو بار کاهش دهید. مطمئن باشید که این کم کردن جلسات تاثیری در رشد دوباره موهایتان نخواهد گذاشت.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند