مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

فواید پی ار پی صورت برای زنان در سنین مختلف

مزایای پی آر پی صورت

فواید پی ار پی صورت برای زنان در سنین مختلف

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

معمولا زنان خیلی بیشتر از مردان به زیبایی پوست خود اهمیت می دهند اما به دلیل داشتن پوست ظریف تری نسبت مردان، در صورت قرار گرفتن در معرض عوامل آسیب رسان به پوست، سریع تر دچار عارضه های پوستی می شوند. بر همین اساس لازم است که زنان مراقبت بیشتری از پوست خود نمایند. یکی از روش های درمانی و پیش گیرانه ی عارضه های پوستی، پی ار پی صورت است. این روش فواید زیادی برای پوست صورت دارد و بدون محدودیت سنی است در ادامه فواید پی ار پی صورت برای زنان بیان می شود.

فواید پی ار پی صورت


فواید پی ار پی صورت برای زنان

به صورت کلی برای هر عارضه ای که با تحریک فرایند ترمیم بافت ناحیه مورد نظر بتوان آن را بهبود بخشید، پی ار پی روشی موثر خواهد بود. در مورد پوست صورت نیز همین موضوع صدق می کند، بسیاری از عارضه های پوستی که به دلیل کاهش سلول های کلاژن، الاستین و فیبروبلاست، ماتریکس خارج سلولی و بافت چربی موجود در پوست ایجاد شده اند و یا عارضه هایی که در اثر عواملی دیگر ایجاد می شوند اما به دلیل ضعف در موارد ذکر شده، پوست قادر به بازسازی نیست، پی ار پی پوست می تواند فرایند درمانی بسیار مناسبی محسوب شود. بر همین اساس با توجه به فواید پی ار پی صورت، عارضه های پوستی که در زنان شایع است را با این روش می توان درمان نمود و یا تا حد قابل قبولی بهبود بخشید.

عارضه های پوستی زنان که با پی ار پی قابل درمان اند

  • چین و چروک های دینامیک و چین و چروک های پیری
  • خط خنده و اخم
  • لکه های پوستی مربوط به جای جوش، آفتاب سوختگی و …
  • گودی یا پف نواحی اطراف چشم
  • اسکار های ناشی از زخم، سوختگی و جوش
  • شلی و افتادگی ناشی از ضعف پوست

 

برنامه درمانی پی ار پی برای  جوانسازی صورت زنان

با توجه به فواید پی آر پی صورت برای جوانسازی پوست و عدم محدودیت سنی برای استفاده از پی ار پی، زنان در هر سنی که باشند می توانند از مزایای این روش بهره مند شوند، البته سن خانم ها در سرعت و میزان بهبودی تاثیر گذار است.  به همین دلیل پزشکان برنامه زمانی جلسات پی ار پی را برای هر شخص به صورت جداگانه تنظیم می کنند. به عنوان مثال برای افراد با سن کمتر از سی سال که با هدف جوان سازی پوست اقدام به انجام این روش می کنند،  معمولا هر سه سال یک بار یک جلسه پیشنهاد می شود و هر چه که سن افراد بیشتر باشد، فاصله زمانی کوتاه تر و تعداد جلسات بیشتر می شود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم