مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

فیلم کاشت مو

فیلم کاشت مو

فیلم کاشت مو

[تعداد: 4    میانگین: 2.3/5]

فیلم کاشت مو

آیا شما هم جزو افرادی هستید که از کاشت مو می هراسید؟ آیا از تصمیم به انجام عمل کاشت مو دارید اما هیچ اطلاعاتی درباره نحوه انجام آن ندارید؟ بهترین راه حل برای شما مشاهده فیلم کاشت مو است. همچنین با مشاهده فیلم کاشت مو درباره افرادی که اقدام به انجام این عمل نموده اند ، می توانید از رضایت این افراد از انجام عمل کاشت مو و تغییرات چشمگیر و طبیعی که در ظاهر آن ها ایجاد شده است مطمئن شوید.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو روشی برای پیوند موهای فرد متقاضی از نواحی پرپشت تر به نواحی کم مو و طاس است. کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که از جمله آن ها می توان به روش های کاشت مو FIT، FUT، SUT، HRT، BHT، SAFER، کاشت موی ترکیبی و … اشاره نمود. تفاوت روش های کاشت مو را می توانید با جستجوی انواع فیلم کاشت مو متوجه شوید. جدیدترین روش کاشت مو در جهان که کاشت مو به روش SUT نام دارد، دارای مزایای زیادی نسبت به سایر روش ها است.

از جمله مزایای روش کاشت مو SUT می توان به عدم نیاز به ایجاد برش و جراحی، خط رویش و خط فرق طبیعی و زمان کمتر برای انجام عمل کاشت مو اشاره نمود. این روش حدوداً ۶۰ الی ۹۰ دقیقه به طول می انجامد و در آن بهبودی کامل در زمان کمتری نسبت به سایر روش های کاشت مو حاصل می شود. ضمن آنکه عوارضی چون تورم و خونریزی و احساس درد در ناحیه اهدا کننده مو در این روش وجود ندارد. مشاهده فیلم کاشت مو به روش SUT خود گویای این مطلب است.

چه چیزی در فیلم کاشت مو خواهیم دید؟

کلینیک های پوست و مو معتبر و تخصصی در جلسه مشاوره کاشت مو، تعداد زیادی عکس کاشت مو و فیلم کاشت مو را که در واقع رزومه کاری کلینیک است، به بیمار نشان می دهند. در این فیلم شما میتوانید علاوه با آشنایی با روش کاشت مو، فضای کلینیک را مشاهده نموده و از رضایت بیمار از عمل خود مطمئن شوید.

در فیلم کاشت مو ایران نوین که مشاهده می کنید، تمامی امکانات کلینیک ایران نوین، نظیر کلینیک ترمیم مو و تقویت مو، کلینیک کاشت مو، واحد مشاوره کاشت مو، کلینیک جوانسازی پوست، کلینیک لیزر موهای زائد و کلینیک لاغری و تناسب اندام و پیکرتراشی نشان داده شده است. همچنین وجود دستگاه های دقیق و فوق پیشرفته در واحد کاشت مو کلینیک و پرسنل و پزشکانی باتجربه و ماهر، بیمار را از انجام عمل کاشت و پیوند مو در بهترین کلینیک کاشت موی طبیعی در تهران مطمئن می کند.

مراقبت پس از عمل کاشت مو

اگر با مراحل رشد مو پس از کاشت مو آشنایی داشته باشید، می دانید که به دلیل پیوند فولیکول های جدید به پوست سر، تا ۶ ماه اول پس از انجام عمل کاشت مو باید تمامی نکات مراقبتی لازم را با نظارت پزشک متخصص خود مو به مو اجرا کنید. شستشوی مو پس از کاشت مو و مرطوب کردن پوست سر در هفته های اول، از جمله مواردی است که حتماً باید توسط بیمار رعایت شود. پیشنهاد پزشکان این است که برای رعایت دقیق تر مراقبت های پس از عمل کاشت  و پیوند مو، بیماران فیلم کاشت مو درباره مراقبت های پس از عمل را ملاحظه کرده و دستورات آن را با مشورت پزشک خود، به صورت دقیق اجرا نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند