مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت و هزینه روش جراحی لاغری پا

قیمت و هزینه روش جراحی لاغری پا

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای لاغر شدن و دستیابی به لاغری روش های فراوانی وجود دارد که می توان از آنها بهره گرفت. اما برخی مواقع لاغر شدن کار ساده ای نمی باشد و برخی از افراد نمی توانند از آن استفاده کنند به همین دلیل مجبور می شوند سالها با شرایطی که دارند زندگی کنند و از کاهش صرف نظر کنند. این افراد تصور می کنند چاقی فقط برای زیبایی و تناسب اندام می تواند مشکل ساز باشد به همین علت است که به راحتی برنامه ی کاهش وزن خود را کنار می گذارند اما بهتر است بدانید وجود چربی ها در اندام های بدن به علت مشکلات زیبایی که به وجود می آورد می تواند روی همه ی ابعاد زندگی تاثیر مخربی را داشته باشد و باعث شود زندگی فرد تا حد زیادی مختل شود.به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن از روشی مناسب برای حذف چربی ها در نقاط مختلف بدن استفاده کرد که از مناسب ترین آنها می توان به جراحی لاغر پا اشاره کرد.

جراحی لاغری پا

جراحی لاغری پا چه فوایدی دارد؟

مهمترین فایده ی جراحی لاغری پا این است که فرد در مدت زمان کوتاهی به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا می کند و ظاهر پا در بهترین شکل ممکن قرار می گیرد. تاثیری که جراحی لاغری پا در زیبایی دارد را نمی توان نادیده گرفت. این عمل جراحی باعث می شود تا حدود زیادی از افتادگی عضلات پا کاسته شود و پوست های آویزان جمع شوند.

علاوه بر این با توجه به این که قسمت زیادی از چربی های بدن در قسمت ران تجمع پیدا می کند این جراحی ها باعث می شود تا حجم زیادی از چربی های بدن خارج شود و به دنبال آن سلامتی عمومی فرد افزایش پیدا کند و از ابتلا به بسیاری از بیماری ها جلوگیری شود.

 

جراحی لاغری پا چگونه انجام میشود؟

جراحی لاغری پا عمدتا با استفاده از روش هایی مانند لیپوساکشن، لیپوماتیک و لیپولیز صورت می گیرد که با توجه به فوایدی که دارند می توان از یکی از روش ها استفاده کرد. در همه ی روش ها معمولا چربی های قسمت پا با استفاده از دستگاه های مختلف تخریب می شود تا بتوان آن را به راحتی خارج کرد. سپس با وارد کردن لوله های نازکی به درون بافت ها چربی ها را با استفاده از ساکشن خارج میکنند.

 

هزینه جراحی لاغری پا

جراحی لاغری پا جزء عمل های جراحی ای به شمار می رود که بیمه های درمانی آن را تحت پوشش قرار نمی دهند به همین علت نباید روی این مورد حساب کرد. قیمت دقیق این جراحی بدون در نظر گرفتن شرایط بیمار قابل محاسبه نیست. علاوه بر این عواملی مانند محل کلینیک و تجربه ی متخصص هم می تواند تا حد زیادی روی قیمت تمام شده ی این عمل تاثیر گذار باشد به همین علت بهتر است برای محاسبه ی قیمت به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم