مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت و هزینه کاشت مو زنان در تهران و ایران

قیمت و هزینه کاشت مو زنان در تهران و ایران

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

قیمت و هزینه کاشت مو زنان در تهران و ایران

اگر دقت کنید می توانید روش های زیادی را پیدا کنید که با اجرای آن ها خواهید توانست مو های کم حجم خود را پوشش داده و به طور موقت بر زیبایی ظاهری آن ها بیفزایید. برای بکارگیری این شیوه ها هزینه زیادی نیاز نیست و فرد می تواند به راحتی یک کلاه گیس بخرد و از مو های مصنوعی استفاده نماید. اما کاشت مو یکی از بهترین متد های روز دنیاست که چون یک روش درمانی دائمی برای ریزش مو محسوب می شود از هزینه بالاتری برخوردار است. قیمت و هزینه کاشت مو زنان در تهران و ایران به دلیل اینکه یک عمل زیبایی می باشد، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

در کاشت موی طبیعی بانوان فولیکول های مو از قسمت پشت سر داوطلب کاشت مو جدا شده و به ناحیه دریافت کننده مو هایش در ناحیه جلویی سر انتقال داده می شوند. مو هایی طبیعی و متناسب با مو های اصلی خود فرد که کاملا با چهره او همخوانی دارد و یک زیبایی نرمال را به ظاهر صورت و چهره او خواهد بخشید.

 قیمت و هزینه کاشت مو زنان در تهران و ایران

عوامل مؤثر در هزینه کاشت مو زنان

نکته قابل اهمیت در کاشت موی طبیعی به میزان زیادی به سطح مهارت پزشک متخصص پوست و مو بر می گردد. معمولا در کلینیک هایی بهترین جراح ها را می توان یافت که دارای تجهیزات پیشرفته ای باشند و سطح بالایی از لحاظ علمی و امکانات پزشکی دارا باشند. وجود یک فوق تخصص زیبایی و مهارت اجرایی قابل توجهی که او در کاشت مو دارد (رزومه کاری)، تاثیر مستقیم بر میزان هزینه عمل کاشت مو خواهد گذاشت.

در کاشت مو زنان روش های متفاوتی به کار می رود که بعضی از این روش ها از تکنولوژی برتری برخوردار هستند. هزینه روش های جدید مسلما به علت فناوری نوینی که در آن ها بکار رفته است در مقایسه با متد های قبلی بکار گرفته شده می تواند کمتر باشد. نوع پوست سر و تلاشی که نیاز است برای در آوردن گرافت ها صورت گیرد در تعیین بکارگیری یک روش خاص مؤثر می باشد.

نوع الگوی ریزش موی زنانه و میزان گرافت هایی که نیاز است از بانک مو جدا شده و به ناحیه مورد نظر انتقال داده شود نیز در محاسبه هزینه کاشت مو می تواند به صورت مستقیم اثر گذارد.

بهتر است که بانوان به جای خرج کردن هزینه های گزاف در خارج از کشور، تصمیم بگیرند که از بهترین روش های قابل اجرا در کلینیک های تخصصی پوست و مو در تهران و ایران بهره مند شوند. خوشبختانه سطح پیشرفت در ایران نیز به طرز چشمگیری افزایش یافته است و زنان می توانند از کم عارضه ترین شیوه های کاشت مو و پیوند موی طبیعی بهره مند شوند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم