مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لاغری با دستگاه Body Jet

لاغری با دستگاه بادی جت

لاغری با دستگاه Body Jet

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

لاغری با دستگاه Body Jet

لاغری با دستگاه بادی جت از دیگر روش های نوین و به روز جهت تناسب اندام و کاهش وزن می باشد که با نام پیکر تراشی نیز در ایران از این نوع عمل یاد می شود که در کلینیک زیبایی فوق تخصصی نگین ایران نوین توسط متخصصین متبحر این مجموعه به شما عزیزان با بالاترین کیفیت قابل ارائه می باشد.

لیپوساکشن بادی جت به کمک آب انجام می‌گردد بنابراین از یک اسپری قوی آب برای سست و شل کردن سلول‌های چربی و  خارج کردن آنها از اندام استفاده می‌شود.

محلول استفاده شده به جای از بین بردن ورقه‌های چربی که موجب خون ریزی و تورم می‌شود، آنها را با فشار آب جدا می‌کند. از مزایای این امر این است که مسبب سالم ماندن بافت‌های همبندی و رگ‌های خونی موجود در بافت می‌شود. عوامل فوق انجام عمل و  نتیجه پیکرتراشی را بدون درد و ناراحتی فراهم خواهد کرد.

در روش لاغری با دستگاه بادی جت سلول‌های چربی به نوبت برداشته می شوند و بنابراین بعد از مدتی مجددا در نواحی تحت درمان تجمع چربی مجدد ایجاد نخواهد شد، البته شایان ذکر است سایر نواحی همچنان می‌توانند تحت تاثیر اضافه وزن و تجمیع چربی قرار بگیرند.

لاغری با دستگاه body jet

مراحل لاغری با دستگاه body jet

جهت انجام عمل لاغری با دستگاه body jet پس از انجام معاینات پیش از عمل توسط پزشک متخصص کلینیک فوق تخصصی نگین ایران نوین ، در اکثر موارد تنها بی‌حسی موضعی مورد نیاز خواهد بود و احتمال اندکی برای افتادگی و فرورفتگی پوست پس از انجام بادی جت و یا بر جای ماندن بافت نامنظم پوست وجود خواهد داشت.

همچنین تورم پس از انجام عمل بسیارخفیف بوده و ناراحتی و درد پس از عمل تنها چند روز دوام دارد که با مصرف مسکن ها قابل تحمل خواهد بود.

شما می‌توانید با حداقل درد، کلینیک را ترک نمایید و طی تجربیات انجام شده، افراد پس از گذشت چند روز و مدت زمان کمتر از یک هفته به سر کار خود بازگشته و فعالیت‌های خود را از سر خواهند گرفت.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند